دوربین گلکسی نوت 20 پلاس فاقد زوم 100 برابری

دوربین گلکسی نوت ۲۰ پلاس فاقد زوم ۱۰۰ برابری است

اطلاعاتی منتشر شده از دوربین گلکسی نوت ۲۰ پلاس سامسونگ – +Samsung Galaxy Note 20 نشان می‌دهد که آن فاقد ارائه‌ی زوم فضایی ۱۰۰ برابری است.

اگرچه ما پیشتر در مورد حضور سنسور دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی در گوشی گلکسی نوت ۲۰ پلاس شنیده بودیم، اما اکنون تأیید شده است که این گوشی از قابلیت زوم پریسکوپی نیز بهره می‌برد. این که آیا حسگر دوربین گلکسی نوت ۲۰ پلاس همان سنسوری است که در گوشی گلکسی اس ۲۰ اولترا نیز استفاده شده به زمان بیشتری نیاز دارد، اما هر چه که هست از برخی امکانات بزرگ‌نمایی و زوم مدل اولترا سری اس ۲۰ برخوردار است.

منابع متوجه تجهیز مدل پلاس نسل جدید گلکسی نوت سامسونگ به سنسور دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی HM1 شده‌اند. همچنین آن‌ها تأیید می‌کنند که یک دوربین با زوم پریسکوپی و اپتیک‌های انعطاف‌ پیدا کرده در این گوشی به کار رفته است. آبا این می‌تواند به معنای بازگشت قابلیت “Space Zoom” در تابستان با گوشی پرچمدار سری نوت باشد؟

یک افشاگر به نام Ice Universe تأیید کرده است که سامسونگ از زوم فضایی ۱۰۰ برابری در این گوشی سری نوت استفاده نخواهد کرد. این به معنای دو حسگر دوربین متفاوت در پشت قاب اس ۲۰ اولترا و نوت ۲۰ پلاس است.

دوربین گلکسی نوت ۲۰ پلاس عیناً مشابه اس ۲۰ اولترا نخواهد بود

تا پیش از سری اس ۲۰،‌ سامسونگ از حسگر ۱۲ مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی گوشی‌های سری گلکسی اس خود استفاده می‌کرد. اما با توجه به اینکه حتی گوشی رده متوسط گلکسی ای ۷۱ هم به یک دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی مجهز است،‌ ما نمی‌توانیم به حضور سنسوری به جز سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی گلکسی اس ۲۰ اولترا در پشت قاب این گوشی فکر کنیم.

یک دوربین پریسکوپی ۴۸ مگاپیکسلی به همراه یک دوربین اولترا-واید ۱۲ مگاپیکسلی نیز روی قاب پشتی گوشی نوت ۲۰ پلاس حضور دارد. هرچند دوربین اولترا-واید این گوشی از وضوح اسمی پایین‌تری نسبت به سنسور ۱۶ مگاپیکسلی نوت ۱۰ پلاس برخوردار است، اما اکنون از پیکسل‌های ۴۰ درصد بزرگ‌تر استفاده می‌کند.

بنابراین می‌توان اینچنین برداشت کرد که ماژول دوربین Galaxy S20 Ultra عیناً‌ به +Galaxy Note 20 انتقال پیدا نخواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. دوربینش خیلی آسیب پذیره 😑😑