دستبند سلامتی شیائومی Mi Band 5

تصاویر جدیدی از دستبند سلامتی شیائومی Mi Band 5 فاش شد

به تازگی تصاویری از شیائومی می بند ۵ – Xiaomi Mi Band 5 که نسل جدید دستبندهای سلامتی هوشمند شیائومی محسوب می‌شود، در فضای مجازی افشا شده است و طراحی احتمالی آن را به ما نشان می‌دهد.

چند روز پیش یک گزارش هیجان‌انگیز از محصولات آینده‌ی کمپانی شیائومی منتشر شد که نشان می داد دستبند سلامتی شیائومی Mi Band 5 بهبودهای گسترده را نسبت به نسل‌های گذشته تجربه خواهد کرد. مهم‌ترین تغییر در مدل جدید دستبندهای سلامتی این برند چینی نمایشگر بزرگتر آن است که حالا ۱.۲ اینچ مساحت را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. حالا به تازگی دو تصویر که منبع آنها نیز مشخص نیست، از دستبند شیائومی می بند ۵ در فضای مجازی منتشر شده که برخی از این شایعات قبلی را تایید می‌کند.

طراحی دستبند شیائومی Mi Band 5 تغییر چندانی نکرده است

در این تصاویر که هم دستبند و هم شارژر آن مشخص است، به وضوح می‌بینید که نمایشگر نسبت به گذشته بزرگتر شده و بهتر است بگوییم از فضای پنل جلویی این گجت، استفاده‌ی بهینه‌تری برای قرارگیری صفحه لمسی انجام گرفته است. طراحی شارژ می بند ۵ نیز نسبت به مدل قبلی کمی تغییر داشته و حالا به شکل خشاب‌مانند درآمده است. البته فرم کلی بدنه نسبت به نسل‌های قبلی تفاوت چندانی نداشته و باز هم شاهد همان طراحی کپسول‌مانند هستیم.

البته با دقت بیشتر در تصاویر، به نظر می‌رسد که زوایا کمی تندتر شده و نمایشگر کمی تخت‌تر از قبل به نظر می‌رسد. البته این موضوع ممکن است به دلیل کیفیت پایین تصاویر و زاویه‌ای باشد که این عکس‌ها گرفته شده‌اند، اما نسبت به نسل چهارم، دستبند سلامتی شیائومی Mi Band 5 قطعا از انحنای کمتری در خطوط اصلی برخوردار است.

افشاگری که این تصاویر را در شبکه اجتماعی چینی منتشر کرده اعلام کرده است که قیمت این محصول معادل ۲۰۰ یوآن (که حدود ۲۸ دلار می‌شود) تعیین شده استژ هر چند که به احتمال زیاد محصول نهایی قیمتی بالاتر از اینها خواهد داشت و باید منتظر اظهار نظر رسمی کمپانی شیائومی و افراد نزدیک به این برند چینی بمانیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. توی دیجیکالا ام زده بود حدودا ۴۰۰ تومن بود