کنسول بازی پلی استیشن 5 - Sony PlayStation 5

کنسول بازی پلی استیشن ۵ «بالاترین ارزش خرید ممکن» را دارد، اما نه لزوما با کمترین قیمت

سونی به تازگی اعلام کرده است که کنسول بازی پلی استیشن ۵ – Sony PlayStation 5 بالاترین ارزش خرید ممکن را ارائه خواهد داد، اما این لزوما به معنای آن نیست که کنسول بازی جدید آنها از پایین ترین قیمت برخوردار خواهد بود.

جیم رایان مدیر عامل بخش سرگرمی‌های تعاملی کمپانی سونی در مصاحبه‌ای با GamesIndustry.biz صحبت‌های جالبی در مورد کنسول نسل نهم این برند ژاپنی مطرح کرده است. طبق گفته‌های آقای رایان، «ارزش» ترکیبی از چند چیز مختلف است که در عصر حاضر بازی ‌ها، تعداد بازی ‌ها، عمیق بودن بازی‌ ها، کیفیتی که ارائه می‌دهند و قیمت بازی ها تمام چیزهایی هستند که آینده یک پلتفرم را تعیین می‌کند.

قیمت کنسول بازی پلی استیشن ۵ در رویداد آتی اعلام می‌شود؟

احتمالا می‌دانید که قرار است از بازی های جذاب کنسول بازی پلی استیشن ۵ در یک رویداد آنلاین که بامداد جمعه همین هفته برگزار خواهد شد، رونمایی شود. احتمالا بسیاری از کاربران از همین حالا لحظه‌شماری می‌کنند تا علاوه بر بازی ها، با ظاهر کنسول جدید سونی نیز آشنا شوند. البته اینطور که به نظر می‌رسد جیم رایان چندان نگران تاثیر معضلات اقتصادی عصر حاضر بر محصول جدید سونی نیست و بیان کرده است که صنعت گیمینگ یک تجارت مستحکم است که به خوبی محافظت می‌شود.

کنسول بازی پلی استیشن 5 - Sony PlayStation 5

تاریخ معاصر به ما می‌گوید که گیمینگ یکی از سرگرمی ها و یکی از تجارت‌هاست که حتی در شرایط سخت اقتصادی نیز سوددهی دارد. این موضوع کاملا هم منطقی است زیرا مردم پول ندارند که به بیرون بروند بنابراین در خانه می‌مانند.

آقای رایان ادامه می‌دهد که یکی از تاثیراتی که قرنطینه اخیر بر جای گذاشت، این است که سونی متوجه شده است که نیاز دارد منابع بیشتری را به شبکه آنلاین خود اختصاص دهد.

ما تلاش زیادی کردیم تا مطمئن شویم شبکه ما کار می‌کند. من بسیار به کاری که ما اینجا انجام دادیم افتخار می‌کنم. آن زمان‌هایی که سونی به دلیل عدم برخورداری از یک شبکه‌ی پایدار و مورد اعتماد، مورد انتقادات فراوان قرار می‌گرفت حالا دیگر به تاریخ پیوسته است.

کاربران کنسول پلی استیشن ۴ همچنان برای سونی اهمیت زیادی دارند

رایان در ادامه صحبت‌های خود این موضوع را مطرح کرده است که آن دسته از کاربرانی که دارای کنسول پلی استیشن ۴ هستند، هنوز هم اهمیت بسیار زیادی برای سونی دارند زیرا آنها هنوز نقش مهمی در تعاملات اقتصادی این کمپانی دارند.

طبق آمار و ارقام ما یک جامعه متشکل از صد میلیون دارنده کنسول پلی استیشن ۴ داریم. در چند سال اول عرضه‌ی کنسول بازی پلی استیشن ۵ ، نمی‌دانم اما چیزی در حدود ۱۵ تا ۲۵ میلیون نفر ممکن است به پلی استیشن ۵ مهاجرت کنند. بنابراین تعداد زیادی از دارندگان پلی استیشن ۴ برای ما باقی می‌ماند.

این جامعه وفاداری خارق‌العاده‌ای را نشان می‌دهد و میل به این که می‌خواهد همچنان فعال بماند. من تصور می‌کنم که رویدادهای چند ماه اخیر آن اطلاعاتی که پیش از این هم می‌دانستیم را تقویت کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. فردا پس فردا یه چیز آشغال با همکاری چین میارن تو ایران بعد اسمشو میزارن کنسول ساخت داخل بخاطر همین هم چون نمونه داخلی داره 😂😂😂 دیگه نمیزارن نمونه خارجی بیاد پس با این حساب باید با ایکس باکس جدید و پلی استیشن جدید خداحافظی کنیم

  2. احسنت جناب رایان
    بنده هم معتقدم با وجود جمعیت ۱۱۰میلیون دارنده PS4و بدون شک اضافه شدن ۲۰میلیون طرفدار جدید بهPS5 ،استقبال و در نتیجه فروش ۱.۵برابر بیشتر ازPS4تجربه میکنه
    #صنعت پایدار و نابود ناشدنی بازی در دستان امپراطور صوت و تصویر
    یعنی SONY