فروش اقساطی گوشی ایرانی

معاون وزیر ارتباطات از طرح فروش اقساطی گوشی ایرانی به کمک اپراتورها خبر داد

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ظرفیت بالای اپراتورهای تلفن همراه از اجرای طرح فروش اقساطی گوشی ایرانی به کمک اپراتورها خبر داد.

امیر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات در خصوص استفاده از سیستم عامل ایرانی روی گوشی های موبایل داخلی عنوان کرد طرحی به عنوان سیستم عامل ایرانی وجود ندارند. وی افزود در واقع این طرح یک سیستم عامل متناسب‌سازی شده و منبع باز برای گوشی های اندرویدی محسوب می‌شود که فقط برای گوشی ایرانی متناسب‌سازی خواهد شد. طبق گفته امیر ناظمی، اندروید یک سیستم عامل منبع باز محسوب می‌شود که هر تولیدکننده موبایل می‌تواند هنگام استفاده از آن به روی آن تغییراتی را اعمال کند.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات در ادامه بیان کرد ما نیز از ویژگی منبع باز بودن اندروید برای انجام متناسب‌سازی‌های خود استفاده خواهیم کرد تا گوشی های داخلی بتوانند از اپلیکیشن‌های پرکاربرد ایرانی بهره ببرند. وی افزود در حال حاضر نیز برخی از گوشی‌ها از این سیستم عامل بومی شده بهره می‌برند که تعدادشان محدود است. از این رو قصد داریم تعداد این گوشی‌ها را افزایش دهیم.

فروش اقساطی گوشی ایرانی به کمک اپراتورها

امیر ناظمی در ادامه اظهار کرد قصد داریم از ظرفیت اپراتورها برای فروش گوشی های داخلی استفاده کنیم. وی افزود:

طبق این طرح اگر شما از یک اپراتور، سیم کارتی را بخرید، این امکان وجود دارد تا یک گوشی داخلی را با قیمت پایین‌تری خریداری کنید و پول گوشی نیز از قبوضتان کسر شود. چنین طرحی تحریک بازار را به همراه دارد و نگاه متقاضیان را به استفاده از آن جلب می‌کند؛ چراکه کاربرد اصلی این گوشی برای آن دسته از افرادی خواهد بود که امکان استفاده از ابزارهای هوشمند خارجی را ندارند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

 1. گوشی های پرچم دار قیمتش دو تومن بود بلکه کمتر
  لپ تاپ های گیمینگ و خفن هم سه تومن بود بلکه کمتر
  حقوق کارگر ۶۰۰ بود………………..ولی هییییی راضی بودیم
  این نسل لیاقت اینو داره که قبل از مردن فلاکت مسئولین رو با چشمای خودش ببینه

 2. حمایت از تولید داخل مساوی است با تولید مافیای جدید
  نگذارید جنس بی کیفیت درچه چندم چینی جای همین گوشیهای باکیفیت گرون رو بگیرن وگرنه درآینده باید تعرفه های چند صد درصدی رو روی گوشیها بپردازیم

 3. مگه قسطی کنن که بخرن وگرنه کی گوشی ایرانی میخره اخه

 4. آره کجا پول قبوضمان کن می شود گوشی ای که یه ماه کار میکند و هی باید گوشی ایرانی بخریم اینجوری بیشتر به قبوضمان اضافه میشود اگه بخواد اینطوری بشه نمیتونیم با گوشی ایرانی cod mobile بازی کنیم با اون چیپست گندشون