فلش مموری USB

این فلش مموری ضد ۵G تقلبی است!

اخیرا عده‌ای سودجو در تلاش برای فروختن یک USB درایو ۱۲۸ گیگابایتی به قیمت ۳۵۰ دلار هستند. آن‌ها مدعی‌اند این فلش مموری ضد ۵G است و شما را از گزند امواج رادیویی در امان نگه می‌دارد.

شرکت ۵GBioShield فلش مموری به اصطلاح ضد ۵G خود را با قیمت پایه ۲۸۰ پوند (معادل ۳۵۰ دلار) برای فروش گذاشته و اطمینان داده است که فناوری کوانتوم هلوگرافیک آن، از تمام اعضای خانواده در برابر امواج ۵G محافظت می‌کند. اما در واقع، این چیزی جز یک فلش معمولی ۱۲۸ گیگابایتی نیست و کمتر از ۱۰ دلار ارزش دارد.

البته همچنان هستند کسانی که مردم را به خرید این محصول دعوت می‌کنند. به طور خاص، یکی از اعضای هیات مشورتی ۵G در شورای شهر گلاستونبری انگلستان؛ جایی که احتمالا نامش را به خاطر جشنواره موسیقی سالانه‌اش شنیده‌اید.

شبکه 5G

اخیرا نگرانی‌ها درباره مضرات شبکه ۵G برای سلامت موجودات زنده بالا گرفت و حتی تئوری‌های توطئه درباره ارتباط آن با همه‌گیری کووید ۱۹ در انگلستان مطرح شد؛ تا جایی که برخی از مردم، دکل‌های ۵G را به آتش کشیدند.

توصیه این مقام محلی به استفاده از فلش مموری ضد ۵G هم از همین‌جا نشات می‌گیرد. تونی هال می‌گوید: «ما از این دیوایس استفاده کردیم و آن را موثر یافتیم.»

او همچنین در گزارش شورای شهر گلاستونبری مدعی شده است که هنگام روشن بودن ۵G ، پرندگان مرده از آسمان به زمین می‌افتند و مردم دچار خونریزی بینی می‌شوند. هال حتی به افزایش نرخ خودکشی نیز اشاره کرده است. در همین گزارش، به منابع نادرستی هم استناد شده که شیوع ویروس کرونا را به نسل پنجم شبکه موبایل ربط می‌دهند.

فلش مموری ضد 5G تقلبی

فروش فلش مموری ضد ۵G تقلبی در انگلستان

هنوز هیچ مدرک علمی محکمی وجود ندارد که ۵G را عامل مرگ پرندگان، افزایش نرخ خودکشی، خونریزی بینی یا انتشار ویروس کرونا معرفی کند؛ ولی در هر صورت، هال با راه‌اندازی شبکه ۵G در گلاستونبری مخالف است. البته این هم جای تعجب دارد که چطور کسی با چنین شدت نگرانی از مضرات ۵G ؛ فقط با اتصال یک فلش USB به لپتاپ خود، احساس امنیت می‌کند.

تقلبی بودن فلش مموری ضد ۵G

یک شرکت امنیتی اقدام به خریداری این گجت کرد تا تکنولوژی کوانتوم هلوگرافیک آن را مورد بررسی قرار دهد. اما کارشناسان پس از جداسازی قطعاتش، یک فلش ۱۲۸ گیگابایتی ساده را یافتند که احتمالا ساخت چین است و فقط برچسب اضافه‌ای دارد.

البته فروشنده‌ی محصول، این اتهامات را نپذیرفته و از فروش آن با چنین قیمت گزافی دفاع کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. خوب معلومه اصلا با عقل جور در‌نمیاد

  2. پس آدم کلک باز همه جا هست

  3. به نظر منم این بیماری کوید نوزده با این داستان نسل جدید اینترنت بی ربط نیست