نسخه یادبود دوج چلنجر 2020

نسخه یادبود دوج چلنجر ۲۰۲۰ با پنجاهمین سالگرد تولد این خودرو معرفی شد

نسخه یادبود دوج چلنجر ۲۰۲۰ – Dodge Challenger 2020 به مناسبت پنجاهمین سالگرد عرضه‌ی این خودرو پرقدرت با ظاهری جدید و تیونینگ شده معرفی شد.

شرکت دوج تولد پنجاه سالگی خودرو دوچ چلنجر را با رنگبندی جدید و پکیج Commemorative Edition جشن گرفت. این پکیج شامل Challenger R/T، R/T Scat Pack و R/T Scat Pack Widebody می‌شود. رنگبندی جدید دوج چلنجر ۲۰۲۰ هم شامل Gold Rush، Frostbite، Sinamon Stick، Hellraisin و Smoke Show خواهد بود. در حالی که پکیج Limited Edition ویژه پنجاهمین سالگرد این خودرو در تمام رنگ‌ها وجود دارد، اما پکیج Commemorative Edition فقط محدود به رنگ‌های قرمز، نیکل، سفید، گرانیتی، آبی و خاکستری می‌شود.

نسخه یادبود دوج چلنجر 2020

این پکیج ویژه شامل کاپوت، سقف و فاصله‌ی بین دو چراغ پشتی مشکی‌ رنگ، کلگیرهای مخصوص و نشان‌های طلایی اسپویلر، چراغ‌های جلوی جدید Air Catcher با لوگوهای روشن ۵۰ و درب باک مشکی رنگ با حروف مشکی‌رنگ Dodge می‌شود. تایرهای ۲۰ اینچی در این مدل به کار رفته است در زیر این خودرو نیز با رینگ‌هایی از نوع آلومینیوم باکیفیت همراه هستند. نسخه ویژه پنجاهمین سالگرد عرضه دوج چلنجر ۲۰۲۰ همچنین شامل گرم کن صندلی با جنس چرم Nappa، رودری‌هایی از جیر الکانترا و به طور کلی صندلی‌ها و رودری‌های حاوی دوخت و کنسول وسط آمیخته به الیاف فیبر کربن می‌شود.

نسخه یادبود دوج چلنجر 2020

قیمت این نسخه ویژه برای Commemorative Edition حدود ۴،۹۹۵ دلار خواهد بود. مدل Challenger R/T نیز ۵،۴۹۵ دلار قیمت دارد. شما همچنین برای خرید مدل Challenger R/T Scat Pack Widebody باید ۱۱.۴۹۵ دلار دیگر بپردازید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. وای خدا ببین ما چه ماشین هایی میتونیم سوار شیم و ازش محرومیم

  2. ظاهر شیک و جدید و مدرنی داره

  3. این که از پراید ماهم ارزون تره ⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩