آپدیت فصل هفتم Call of Duty Mobile

آپدیت فصل هفتم Call of Duty Mobile منتشر شد

آپدیت فصل هفتم Call of Duty Mobile – کال آف دیوتی موبایل به صورت رسمی منتشر شد و شاهد اضافه شدن نقشه‌ها و ویژگی‌های جدیدی به آن هستیم.

آپدیت فصل هفتم Call of Duty Mobile با نام مامور رادیواکتیو (Radioactive Agent) عرضه شده و دارای تم آخرالزمانی است، شما این به روز رسانی را هم اکنون می‌توانید از بازی دانلود کنید.

بزرگ‌ترین ویژگی این آپدیت، تغییرات زیادی است که سازندگان در بازی اعمال کرده‌اند. اولین چیزی که در مقابل چشمان شما قرار می‌گیرد، ویدیوی مقدمه‌ای است که قبل از آغاز مسابقات چند نفره پخش می‌شود و گرافیک خوبی هم دارد.

آپدیت فصل هفتم Call of Duty Mobile

این بازی شرکت تنسنت و اکتیویژن از نظر صداها نیز کمی تغییر پیدا کرده است. صداهای شلیک اسلحه در بازی همیشه عالی بوده اما حالا در بازی فریادهای بیشتری می‌شنوید و افرادی که مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرند، واکنش‌های جالبی دارند، این تغییرات باعث شده تا بُعد تازه‌ای به اثر اضافه شود.

با انتشار این به روز رسانی، شاهد مناطق کاملا جدیدی در نقشه‌ها هستیم که می‌توانید به آنجا بپرید. برای مثال یک کارخانه کشتی سازی، منطقه بازار سیاه و غیره. تانک هم به بازی اضافه شده است که می‌تواند جذاب باشد.

آپدیت فصل هفتم Call of Duty Mobile

تانک به صورت تصادفی با هواپیما به زمین می‌افتد و در ادامه احتمالا شاهد هجوم همه دشمنان به محل سقوط خواهید بود و هر کسی می‌خواهد صاحب آن شود. اگر فرصت دستیابی به تانک را ندارد، از آن دوری کنید!

بخش آنلاین تازه‌ای به نام Attack of the Undead نیز به بازی اضافه شده است که به صورت ۱۰ نفره انجام می‌شود. یکی از این ۱۰ بازیکن، نقش یک موجود را بازی می‌کند که باید بقیه بازیکنان را گرفته و آن‌ها را آلوده کند. وظیفه دیگر بازیکنان این است که از این مسئله فرار کرده و تا حد امکان زنده بمانند.

در به روز رسانی فصل ششم، حالت آنلاین تسخیر پرچم (Capture the Flag)، نقشه کوچکی به نام سالن و قابلیت بازی دو در برابر دو به بازی اضافه شده بود.

آپدیت فصل هفتم کال آف دیوتی هم اکنون در دسترس قرار دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. اصلا به فکر حجم و نت ما نیستن

  2. گرافیک اش خیلی خوب و جالبه