هواوی

هواوی برای پیشرفت در حوزه تراشه متخصصان را با حقوق ۵ برابری استخدام می‌کند

برند چینی هواوی برای پیشرفت در حوزه تراشه فراخوانی را منتشر کرده و متخصصان حوزه کامپیوتر و تراشه را با حقوق ۵ برابر نسبت به نرخ متعارف استخدام می‌کند.

از آنجایی که سیاست‌های دولت ایالات متحده آمریکا باعث شده تامین تراشه از TSMC با مشکل روبه‌رو شود، مسئولان هواوی سرمایه‌گذاری ویژه‌ای را روی تامین‌کنندگان جایگزین در نظر گرفته‌اند. در همین راستا، پشتیبانی از تولیدکنندگان بومی نیمه‌هادی و امضای قراردادهای مختلف با تولیدکنندگان کلیدی قطعات سخت افزاری در نظر گرفته شده است. اما مسئولان شرکت هواوی یک گام فراتر رفته و استخدام متخصصان این حوزه را در دستورکار قرار داده‌اند.

راهکار هواوی برای پیشرفت در حوزه تراشه

هواوی

زیرمجموعه تولید تراشه هواوی یعنی HiSilicon استخدام فارغ‌التحصیلان جدید حوزه IT و دیگر متخصصان را از سراسر جهان آغاز کرده است. این شرکت برنامه جهانی جدیدی را به منظور جذب نیروهای متخصص آغاز کرده و وعده داده حقوقی تا ۵ برابر نرخ متداول را برای پرداخت به چنین افرادی هزینه خواهد کرد. هواوی در این زمینه، تصویری را برای درخواست نیروی کار منتشر کرده که حکایت از جذب نیروهای نخبه و جوان دارد.

بر اساس این تصویر، افراد فارغ‌التحصیل یا کسانی که مدرک تحصیلی مناسب داشته و از تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۷ میلادی تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی فارغ‌التحصیل می‌شوند، می‌توانند برای این مشاغل درخواست دهند. هدف از این مرحله، جذب نیرو توسط هواوی، برطرف کردن موانع در حوزه‌های مختلف شامل معماری نرم افزار کامپیوتر، فناوری چیپست و نیمه هادی و سایر زمینه‌های لازم با وعده حقوق ۵ برابری است.

در این پوستر رسمی نوشته شده است:

ما به دنبال استعدادها و ستاره‌های بالقوه هستیم. ستاره‌ای که قرار است در آینده بدرخشد. ما به دنبال استخدام افراد شجاعی هستیم که به اندازه کافی برای رویارویی با چالش‌ها در دنیای جدید آماده باشند و قصد دارند به سمت دانش‌های جدید حرکت کنند. علاوه بر این، به دنبال تعامل با محدودیت‌های قانون مور و موارد مشابه هستند. امیدواریم که همراهان ما به دنبال کشف مشکلاتی در سطح جهانی باشند که بالاخره با آن روبه‌رو می‌شوند. این افراد راهکارها و روش‌هایی را در حوزه معماری کامپیوتر یافته و به توسعه مرزهای تمدن و پیشرفت کمک خواهند کرد.

HiSilicon نام پشت پردازنده‌های Kirin شرکت هواوی است که در گوشی های هوشمند و تبلت‌های این شرکت استفاده می‌شوند. بخش تولید تراشه هواوی به دنبال استفاده ایده‌های مبتکرانه در حوزه محاسبات همراه است. فرایند استخدام در حال حاضر در جریان بوده و تا یک سال دیگر ادامه خواهد داشت.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. بااین کاراس پیشرفت می‌کنه دیگه

  2. چه حرکت هوشمندانه ای ایول

  3. چقدر خوب
    اینجوری میشه که باعت پیشرفت میشن