نمایشگر اولد شفاف ال جی

ال جی فناوری نمایشگر اولد شفاف را در InfoComm 2020 به نمایش درآورد

ال ‌جی فناوری های جدید بخش نمایشگر خود را در رویداد InfoComm 2020 به نمایش درآورده است که یک پنل نمایشگر اولد شفاف و یک پرده نمایش غول‌پیکر برای به‌کارگیری در سالن سینما نیز جزئی از آنها محسوب می‌شوند.

در رویداد InfoComm 2020 که به تازگی برگزار شده کمپانی های بزرگ از جمله ال جی الکترونیکس فناوری های جدید خود را در زمینه‌های مختلف به نمایش گذاشته‌اند. در این دوره از کنفرانس اینفوکام که از تاریخ شانزدهم تا هجدهم برگزار شده است، این غول تکنولوژی کره جنوبی از پنل نمایش ال جی ال ای دی سینما (LG LED Cinema) و یک نمایشگر لمسی اولد شفاف رونمایی کرده است.

نمایشگر اولد شفاف ال جی

فناوری نمایشگر غول پیکر ال جی ال ای دی سینما از ماژول‌های ال ای دی با روشنایی بسیار بالا برای به‌کارگیری به عنوان پرده نمایش در سالن‌های سینما استفاده کرده است. گفته می‌شود که این تکنولوژی صفحه‌های نمایش یک‌پارچه‌تری را در مقایسه با روش‌های سنتی که اعوجاج و آیتم‌های زائد داخل تصویر را افزایش می‌دادند، پیش روی چشم تماشاگران قرار می‌دهد.

کمپانی ال جی همین حالا هم قرارداد تجاری خود برای عرضه‌ی این محصول را امضا کرده و این پنل نمایشگر را در اختیار یکی از شرکت‌های زنجیره‌ای صنعت سینما در تایوان تحت عنوان Showtime Cinema قرارداد است.

نمایشگر اولد شفاف ال جی می‌تواند کاربردهای فراوانی داشته باشد

در ادامه ال ‌جی از پنل اولد نمایشگر شفاف خود نیز رونمایی کرده است و همانطور که در تصاویر می‌بینید، از کاربرد‌های احتمالی آن می‌توان از استفاده به عنوان نمایشگرهای تجاری برای نمایش تبلیغات و منوهای راهنمایی در فرودگاه‌ها، موزه‌ها و حتی فروشگاه‌ها اشاره کرد. جالب است بدانید که با استفاده از یک تکنولوژی که همین حالا هم در یک فروشگاه تحت عنوان Top Golf مورد استفاده قرار می‌گیرد، می توان این پنل‌ها را به یکدیگر متصل کرد تا به یک صفحه نمایش بسیار بزرگتر دست پیدا کرد.

نمایشگر اولد شفاف ال جی

افق های کاربری محصولات جدید معرفی شده توسط ال جی در این رویداد بسیار گسترده است و حتی ممکن است در آینده شاهد عرضه تلفن های همراه هوشمند با این نمایشگرهای شفاف باشیم. به طور مثال می‌توان در فروشگاه‌ها برای ساخت ویترین‌های اینتراکتیو محصولات از این پنل‌ها استفاده کرد تا کاربر به طور مثال بتواند اجناس داخل ویترین را از طریق این پنل خریداری کند و مراحل پرداخت را نیز همانجا تکمیل کند.

همچنین این موضوع که همین حالا هم این پنل‌های شفاف در فیلد‌های خاصی به کار گرفته شد‌ه‌اند، می‌تواند به معنای آن باشد که در حوزه‌های دیگر نیز شاهد حضور آنها در آینده خواهیم بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. فوق العاده است این محصول شون

  2. ال جی بهتره که تمام انرژی اش رو روی ساخت و تولید همین نمایشگرها کنه تا تولید گوشی و …