تسلا مدل S

تسلا مدل S به نخستین خودروی الکتریکی با برد بیش از از ۶۴۴ کیلومتر تبدیل شد

تسلا مدل S به نخستین خودرو الکتریکی با برد حرکتی بیش از ۶۴۴ کیلومتر تبدیل شده است و چنین آماری آن را در جایگاهی بالاتر از رقبا قرار می‌دهد.

شرکت تسلا رسما به نخستین تولیدکننده خودروهای الکتریکی در جهان تبدیل شد که توانست خودرویی با برد بیش از ۶۴۴ کیلومتر را به تولید رسانده و به بازار عرضه کند. در حال حاضر موسسه EPA برای تسلا مدل S شعاع حرکتی ۶۴۷ کیلومتر بر ساعت را به ثبت رسانده است که یک آمار شگفت‌انگیز برای تسلا محسوب می‌شود. هرچند نباید از تلاش شرکت تسلا برای تثبیت جایگاه خود به عنوان نخستین تولیدکننده خودروهای الکتریکی تعجب کرد؛ چراکه ایلان ماسک هیچ‌وقت به رقبا اجازه نخواهد داد رکورد محصولاتش را بشکنند.

رکوردشکنی تسلا مدل S

تسلا مدل S

شرکت لوسید موتورز نخستین محصول خود را با نام ایر تا پایان سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه می‌کند که پیش‌بینی می‌شود به برد حرکتی ۶۴۴ کیلومتر دست پیدا خواهد کرد، از این رو شرکت تسلا بلافاصله تصمیم گرفت تسلا مدل اس را با برد حرکتی بیش از ۶۴۴ کیلومتر تولید کرده و قبل از عرضه لوسید به بازار عرضه کند. در همین راستا موسسه EPA برای تسلا مدل S شعاع حرکتی ۶۴۷ کیلومتر بر ساعت را به ثبت رسانده است.

از زمانی که شاهد عرضه تسلا رودستر به بازار بوده‌ایم، شرکت تسلا همواره در تولید خودروهای الکتریکی با برد حرکتی زیاد جزو پیشتازان این حوزه محسوب می‌شود. هرچند رقبایی چون لوسید موتورز می‌توانند به جایگاه تسلا نزدیک شوند، اما تسلا همواره فاصله خود را از آنها حفظ کرده و محصولاتی با راندمان بالا و تکنولوژی باتری پیشرفته به بازار عرضه می‌کند.

لیست خودروهای الکتریکی با بیشترین برد حرکتی

نام خودرو برد حرکتی با هر بار شارژ
تسلا مدل اس ۶۴۷ کیلومتر
تسلا مدل ایکس ۵۶۵ کیلومتر
تسلا مدل ۳ برد بلند ۵۳۱ کیلومتر
تسلا مدل Y ۵۰۸ کیلومتر
شورولت بولت EV ۴۱۷ کیلومتر
هیوندای کنا الکتریکی ۴۱۵ کیلومتر

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. رنگ سورمه ای خیلی مشکله و خوبه