فیلمبرداری اسلوموشن

مقایسه فیلمبرداری اسلوموشن در سه گوشی پرچمدار اندرویدی و آی او اسی

فیلمبرداری اسلوموشن یا صحنه آهسته، قابلیتی جذاب در دوربین گوشی های هوشمند است. در ادامه، این قابلیت را در سه گوشی پیکسل ۴ ایکس ال ، آیفون ۱۱ پرو مکس و گلکسی اس ۲۰ اولترا مقایسه می‌کنیم.

چند سالی می‌شود که قابلیت فیلمبرداری اسلوموشن یا صحنه آهسته به دوربین گوشی های هوشمند راه پیدا کرده است. این ویژگی‌ جذاب در گوشی‌های محبوبی مثل آیفون ۱۱ پرو مکس، گوگل پیکسل ۴ ایکس ال و سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اولترا وجود دارد. اکنون قصد داریم ویژگی فیلم برداری سوپر اسلوموشن با نرخ ۲۴۰ فریم بر ثانیه و ۹۶۰ فریم بر ثانیه (فقط در گلکسی اس ۲۰ اولترا) را در این سه گوشی با یکدیگر مقایسه کنیم تا ببینیم کدام‌یک از آنها ویدیوهای بهتر و جذاب‌تری تهیه می‌کنند.

سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اولترا قادر به فیلمبرداری ۸K در نرخ ۲۴ فریم بر ثانیه، ۴K در نرخ ۳۰ یا ۶۰ فریم بر ثانیه، ۱۰۸۰p در نرخ ۲۴۰ فریم بر ثانیه و ۷۲۰p در نرخ ۹۶۰ فریم بر ثانیه است. گوگل پیکسل ۴ ایکس ال می‌تواند رزولوشن ۴K در نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه، ۱۰۸۰p در نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه و ۲۴۰ فریم بر ثانیه فیلمبرداری کند. در نهایت، گوشی اپل آیفون ۱۱ پرو مکس نیز می‌تواند با رزولوشن ۴K در نرخ ۲۴ یا ۳۰ یا ۶۰ فریم بر ثانیه و ۱۰۸۰p در نرخ ۳۰ یا ۶۰ یا ۱۲۰ یا ۲۴۰ فریم بر ثانیه فیلمبرداری کند.

در ادامه، ویدیوی مقایسه قابلیت فیلم برداری اسلوموشن در گوشی های اندرویدی گوگل پیکسل ۴ ایکس ال و سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اولترا و همچنین گوشی آی او اسی آیفون ۱۱ پرو مکس را در گجت تی وی مشاهده کنید.

ویدیوی مقایسه فیلمبرداری اسلوموشن در سه گوشی پرچمدار

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. مقایسه خیلی خوبی بود