استیکرهای متحرک در واتساپ

سرانجام استیکرهای متحرک به واتساپ اضافه شد

استیکرهای متحرک سرانجام به اپلیکیشن واتساپ اضافه شدند. البته توانایی مشاهده‌ی آن‌ها فقط در اختیار کاربران نسخه بتا WhatsApp قرار گرفته است.

واتساپ گزارش داده که آزمایش استیکرهای متحرک را برای اضافه کردن به اپلیکیشن خود آغاز کرده است. این قابلیت همانند آپدیت‌های اولیه فقط مختص به نسخه بتا WhatsApp خواهد بود. اگرچه این ویژگی به زودی گسترش پیدا کرده و در اختیار تمام کاربران این شبکه اجتماعی قرار خواهد گرفت.

استیکرهای متحرک در واتساپ

ابتدا سایت WABetainfo موفق به آزمایش این استیکرهای انیمیشنی در نسخه ۲.۲۰.۱۹۴.۷ اندروید و ۲.۲۰.۷۰.۲۶ آی او اس شده است. کاربران برای استفاده از این ویژگی باید عضو برنامه آزمایشی واتساپ باشند و اپلیکیشن خود را به نسخه‌های اشاره شده به‌روزرسانی کرده باشند.

طبق گفته‌ها به‌روزرسانی جدید واتساپ دارای سه بخش است که فقط یکی از این بخش‌ها می‌تواند استیکرهای انیمیشنی را فعال کند. با این حال جدیدترین نسخه بتا فقط قسمت اول را فعال کرده است که به کاربران اجازه‌ی مشاهده‌ی این استیکرها را می‌دهد. از آنجایی که این قابلیت فقط برای تعداد خاصی کاربر فعال شده است، نباید تمام کاربران انتظار داشته باشند بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. دو بخش دیگر این به‌روزرسانی شامل توانایی وارد کردن استیکرهای متفرقه و دانلود آن‌ها از فروشگاه واتساپ است که بعداً‌ فعال خواهد شد. به نظر می‌رسد تا فعال شدن آن‌ها باید منتظر بمانیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*