بهترین خودروهای آفرود

بهترین خودروهای آفرود سال ۲۰۲۰ را بشناسید

بهترین خودروهای آفرود سال ۲۰۲۰ معرفی شدند. در این لیست خودروهایی چون جیپ رانگلر، لندروور دیفندر، جیپ گلادیاتور و مرسدس بنز G کلاس دیده می‌شود.

امروزه خودروهای آفرود و شاسی بلندهایی که از قابلیت آفرودی ویژه بهره می‌برند موفق شدند نگاه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کنند. به کمک این خودروهای خشن می‌توانید به دل بیابان بزنید یا در مسیرهای جنگلی به ماجراجویی بپردازید؛ خودروهایی که از سیستم تعلیق فوق‌العاده، سیستم چهار چرخ محرک در کنار شاسی خشن و قدرتمند بهره می‌برند. علاقه‌مندان به آفرود برای خرید این نوع از خودروها با انتخاب‌های زیادی مواجه‌اند، اما اخیرا لیستی از بهترین خودروهای آفرود سال ۲۰۲۰ منتشر شده است که در ادامه شما را با این خودروهای خارق‌العاده آشنا می‌کنیم.

معرفی بهترین خودروهای آفرود سال ۲۰۲۰

جیپ رانگلر – Jeep Wrangler

بهترین خودروهای آفرود

جیپ رانگلر مختص علاقه‌مندان به آفرود بوده و تمام نیازتان را برآورده خواهد کرد. کلیه مدل‌های این خودروی آفرود از سیستم چهار چرخ محرک، یک جفت اکسل سولید، ارتفاع زیاد از سطح زمین و زوایای حمله و فرار چشمگیری مجهز هستند. جیپ رانگلر در گذشته نیز بسیار کارآمد بوده و اکنون نسل جدید آن با امکانات خارق‌العاده و قدرت بیشتر روانه بازار شده است. این خودرو از یک موتور ۶ سیلندر ۳.۶ لیتر با قدرت ۲۸۵ اسب بخار بهره می‌برد، اما مشتریان می‌توانند نسخه کوچک‌تر و سبک‌تر آن را با پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری و قدرت ۲۷۰ اسب بخار را سفارش دهند.

لندروور دیفندر – Land Rover Defender

بهترین خودروهای آفرود

لندروور دیفندر نیز در سطح جیپ رانگلر قرار دارد و بی‌شک جزو بهترین خودروهای آفرود سال ۲۰۲۰ محسوب می‌شود. اخیرا شاهد معرفی دومین نسل این خودرو در آمریکا بوده‌ایم تا بتواند همانند گذشته به رقیب جدی جیپ رانگلر تبدیل شود. این خودرو در دو مدل دیفندر ۹۰ با دو در و دیفندر ۱۱۰ با چهار در به بازار عرضه می‌شود که مشتریان می‌توانند دو موتور ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۹۶ اسب بخار و ۳ لیتری توربو با قدرت ۳۹۵ اسب بخار را سفارش دهند. این خودروی آفرود به شکل استاندارد از سیستم چهار چرخ محرک بهره می‌برد و از سطح زمین نیز دارای ارتفاع مناسبی است.

تویوتا ۴ رانر TRD Pro

بهترین خودروهای آفرود

تمامی مدل‌های تویوتا ۴ رانر از ویژگی‌های آفرودی متعددی بهره می‌برند، اما مدل TRD Pro آن به خوبی نیاز علاقه‌مندان به آفرود را برآورده خواهد کرد. از ویژگی‌های برجسته این خودرو می‌توان به فلاپ‌های زیر بدنه، قفل دیفرانسیل الکترونیکی و دامپرهای ۲.۵ اینچی فاکس اشاره کرد. یک موتور ۶ سیلندر ۴ لیتر با قدرت ۲۷۰ اسب بخار نیز قدرت این غول آفرودی را تامین می‌کند.

فورد F-150 رپتور

بهترین خودروهای آفرود

شرکت فرود با هدف درنوردیدن بیابان‌ها، مسیرهای جنگلی و کوهستانی یک محصول فوق‌العاده با نام F-150 رپتور را به تولید رسانده است. این خودرو به موتور ۶ سیلندر توئین توربو مجهز است که می‌تواند قدرتی برابر با ۴۵۰ اسب بخار را در اختیار رانندگان قرار دهد. این خودرو به صورت استاندارد از لاستیک‌های ۳۴ اینچی بی اف گوودریچ بهره می‌برد و برای آن دیفرانسیل لغزش محدود تورسن و قفل دیفرانسیل الکترونیکی نیز در نظر گرفته شده است.

جیپ گلادیاتور – Jeep Gladiator

بهترین خودروهای آفرود

این روزها شاهد عرضه پیکاپ‌ها و شاسی بلندها با تریم‌های آفرود هستیم، اما جیپ گلادیاتور بدون نیاز به هیچ نوع تریمی یک خودرو آفرودی اصیل است. این خودرو به محفظه بار مجهز شده اما این بخش اضافی باعث کاهش توانایی آن نخواهد شد. این خودرو در حال حاضر فقط با یک موتور ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری به بازار عرضه می‌شود که قادر به تولید قدرتی برابر با ۲۸۵ اسب بخار است. البته در آینده مشتریان قادر به سفارش موتور اکودیزل با قدرت ۲۶۰ اسب بخار شرکت فیات-کرایسلر نیز خواهند بود.

تویوتا لندکروزر – Toyota Land Cruiser

بهترین خودروهای آفرود

تویوتا لندکروزر را باید یک خودرو آفرود قاره‌پیما نامید؛ خودرویی که با قابلیت‌های ویژه خود می‌تواند شما را از قاره‌ای به قاره دیگر ببرد. این خودرو دارای مجموعه‌ای از سواری راحت، کابین جادار و قابلیت آفرودی ویژه است که به خوبی نیاز کاربران را برطرف خواهد ساخت. البته این خودرو به اندازه رنجروور لوکس نیست، اما ویژگی های متعدد آن توانسته است نگاه مشتریان را به خود جلب کند. برای این خودرو یک موتور ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری در نظر گرفته شده است.

رم پاور واگن – Ram Power Wagon

بهترین خودروهای آفرود

رم پاور واگن برای آن دسته از علاقه‌مندان به خودروهای آفرودی که می‌خواهند برخی از وسایلی که به صورت عادی جابه‌جا نمی‌شوند را حمل کنند، یک گزینه بسیار مناسب است. این خودرو به صورت استاندارد به موتور ۶.۴ لیتری مجهز بوده و از شوک‌های بیلشتین، قفل‌های اکسل جلو و عقب و وینچ کارا در جلو بهره می‌برد. این خودرو هرچند دارای ابعاد بزرگی است، اما چابکی آن شما را سورپرایز خواهد کرد.

تویوتا تاکوما TRD Pro

بهترین خودروهای آفرود

تویوتا تاکوما برای آن دسته از افرادی که به دنبال یک پیکاپ بسیار بزرگ نیستند، می‌تواند گزینه خوبی باشد. این پیکاپ در تریم TRD Pro در نقش یک آفرود قدرتمند ظاهر شده است. تویوتا تاکوما از سیستم چهار چرخ محرک با جعبه انتقال دو سرعته و قفل دیفرانسیل الکترونیکی بهره می‌برد؛ از این رو اگر در هنگام رانندگی در جاده گیر کنید، چنین امکاناتی بسیار مناسب خواهند بود. فنرهای بزرگ‌تر و دامپرهای ۲.۵ اینچی فاکس از دیگر امکانات این خودرو محسوب می‌شود. قدرت تویوتا تاکوما TRD Pro نیز توسط یک موتور ۶ سیلندر ۳.۵ لیتری تامین می‌شود.

لندروور رنجروور – Land Rover Range Rover

بهترین خودروهای آفرود

اگه بودجه زیادی دارید و هدفتان نیز خرید یک خودرو آفرود لوکس است، لندروور رنجروور می‌تواند نیازتان را برطرف سازد. مشتریان می‌توانند این آفرود لوکس را با موتورهای مختلف سفارش دهند، اما قدرتمندترین پیشرانه آن ۸ سیلندر ۵ لیتری سوپرشارژردار است که می‌تواند قدرتی برابر با ۵۵۷ اسب بخار را ارائه دهد. این خودرو از هر جاده‌ای عبور خواهد کرد و فقط راننده آن باید حس ماجراجویی را داشته باشد.

رم ۱۵۰۰ ربل

بهترین خودروهای آفرود

رم ۱۵۰۰ ربل یک پیکاپ بزرگ برای انجام کار و تفریح محسوب می‌شود که مشتریان می‌توانند آن را در موتورهای ۳ لیتری دیزلی با قدرت ۲۶۰ اسب بخار، ۶ سیلندر ۶.۶ لیتری یا ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری با قدرت ۳۹۵ اسب بخار سفارش دهند. این خودرو به شکل استاندارد از دیفرانسیل عقب قفل شونده، دامپرهای بهبود پیدا کرده، کمک به حرکت در سرپایینی، لاستیک‌های ۳۲ اینچی آفرود و فلاپ بهره می‌برند. سیستم تعلیق بادی و قابل تنظیم و گیربکس دو سرعته به عنوان سایر امکانات این پیکاپ محسوب می‌شوند.

مرسدس بنز G کلاس – Mercedes-Benz G-Class

بهترین خودروهای آفرود

لیست بهترین خودروهای آفرود سال ۲۰۲۰ با حضور مرسدس بنز G کلاس تکمیل شد. این خودرو که در ابتدا تحت عنوان یک خودرو نظامی به طراحی رسیده بود، اکنون یکی از محبوب‌ترین خودروهای آفرود جهان محسوب می‌شود. این خودرو از سه قفل دیفرانسیل در کنار سیستم چهار چرخ محرک بهره می‌برد. یک موتور ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو با قدرت ۴۱۶ اسب بخار نیز وظیفه تامین نیروی این خودرو آلمانی را بر عهده دارد. البته مشتریان می‌توانند مدل AMG آن با قدرت ۵۷۷ اسب بخار را سفارش دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. مهم اینه که ما هیچکدومشو نمیتونیم بخریم