مستند وان پلاس

مستند وان پلاس در مورد ساخت گوشی اقتصادی OnePlus Z یا Nord

تریلر مستند وان پلاس با عنوان «شروع تازه» منتشر شد. این مستند، تلاش این شرکت برای ساخت گوشی اقتصادی OnePlus Z یا Nord را روایت می‌کند.

وان پلاس در اواسط دسامبر سال ۲۰۱۳ راه اندازی شد و اولین گوشی تولیدی آن‌]ا در آوریل ۲۰۱۴ وارد بازار شد. این شرکت خیلی سخت تلاش می‌کند تا بتواند آغاز جدیدی را با پروژه OnePlus Z یا OnePlus Nord تجربه کند. پت لائو، کارل پی و این کمپانی در حا کار روی پروژه‌ای هستند که ساخت یک گوشی هوشمند است و مستند وان پلاس با عنوان «شروع تازه» که به تازگی توسط خود این شرکت ساخته شده نیز این فرآیند را به تصویر می‌کشد.

دانلود ویدیو

 

یک تریلر از این مستند امروز منتشر شده است، در حالی که نسخه کامل آن در ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر)، پیش از رویداد معرفی این گوشی میان‌رده منتشر خواهد شد. این تریلر تلاش کارکنان وان پلاس برای اتمام این پروژه تنها در ۶ ماه را روایت می‌کند. این مدت بسیار کمتر از یک چرخه توسعه عادی است. مصاحبه با مهندسان وان پلاس در این فیلم نیز به خوبی استرس کاری بالای آن‌ها را نشان می‌دهد.

این مستند در چهار بخش منتشر خواهد شد که تاریخ انتشار اولین بخش آن ۳۰ ژوئن است. آیا این تیم موفق می‌شود؟ هفته‌ی آینده می‌توانید نسخه‌ی کامل این مستند را ببینید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*