گوشی های سری آیفون 12

گوشی‌های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مکس احتمالا دارای نسخه ۴G خواهند بود

اخیرا گزارشی منتشر شده است که نشان می‌دهد اپل قصد دارد نسخه ۴G گوشی‌های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مکس را با قیمتی پایین‌تر از مدل‌های ۵G به بازار عرضه کند. این را گزارش ‌های جدید نشان می دهند

براساس اطلاعاتی که به تازگی از گوشی‌های آینده اپل منتشر شده است، این احتمال وجود دارد که شرکت Apple امسال گوشی دیگری با قیمت کمتر از ۶۰۰ دلار معرفی کند. این گزارش ادعا می‌کند که نسخه‌های ۴G گوشی آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مکس با قیمتی کمتر از مدل‌های ۵ جی وارد بازار خواهد شد. اگر اطلاعات فاش شده درست باشند پس ارزان قیمت‌ترین گوشی سری iPhone 12 احتمالا نسخه ۴G مدل ۵/۴ اینچی آیفون ۱۲ باشد که ۵۴۹ دلار قیمت دارد.

اطلاعات منتشر شده از نسخه ۴G آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مکس

شایعات مطرح شده پیرامون نسخه‌های ۴G از گوشی‌های سری iPhone 12 به همین جا ختم نمی‌شود و احتمالا مدل ۴G دیگری نیز معرفی خواهد شد. شایعات جدید احتمال معرفی نسخه ۴G از گوشی iPhone 12 Max را نیز مطرح کرده‌اند. به این ترتیب iPhone 12 Max 4G احتمالا ۶۴۹ دلار قیمت خواهد داشت. اگر شایعات اخیر درست باشند پس احتمالا خانواده گوشی‌های سری جدید آیفون دارای ۶ عضو خواهند بود.حدود دو ماه قبل یکی از افشاگران مطرح محصولات اپل لیستی از قیمت آیفون‌های جدید اپل منتشر کرد. تا این‌جا می‌دانیم که اپل قصد معرفی ۶ آیفون جدید با نمایشگرهای ۵/۴، ۶/۱ و ۶/۷ اینچی دارد.

گوشی آیفون 12 مکس

با جمع‌بندی شایعات منتشر شده از آیفون ۱۲ به این نتیجه می‌رسیم که ارزان‌ترین گوشی این سری، iPhone 12 4G با قیمت ۵۴۹ دلار و دوربین دوگانه خواهد بود. بعد از آن هم iPhone 12 5G و iPhone 12 Max 4G با قیمت ۶۴۹ دلار قرار دارند. iPhone 12 Max 5G با قیمت ۷۴۹ دلار، iPhone 12 Pro با سه دوربین و قیمت ۹۹۹ دلار و iPhone 12 Pro Max با قیمت ۱۰۹۹ دلار عرضه می‌شوند. گوشی‌های جدید اپل از سری آیفون ۱۲ احتمالا در ماه سپتامبر معرفی می‌شوند و تولید انبوه آن‌ها نیز از چند هفته دیگر آغاز خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

این سایت توسط ری کپچا و گوگل حفاظت می شود سیاست حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

۲ دیدگاه

  1. اپل به درد نمیخوره؟شما کمدین هستی؟

  2. وا به درد نمیخوره که 😐