قیمت آیفون 12 اپل

قیمت آیفون ۱۲ اپل ۱۰۰ دلار پایین‌تر از انتظارات خواهد بود

قیمت آیفون ۱۲ اپل – Apple iPhone 12 کمتر از آنچیزیست که انتظارش را داشتیم. این به خاطر عرضه یک نسخه ۴G، به جای ۵G خواهد بود.

اپل تا چند ماه دیگر از گوشی‌های سری iPhone 12 خودش رونمایی می‌کند. از همین حالا شایعات زیادی در ارتباط با اعضای این خانواده شکل گرفته و عنوان می‌شود قیمت این محصولات شامل مدل‌های آیفون ۱۲ ، ۱۲ مکس ، ۱۲ پرو و ۱۲ پرو مکس بین ۶۴۹ تا ۱۳۰۰ دلار خواهد بود. امروز شایعه‌ی جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد اپل تمام آیفون‌های جدیدش را با اتصال ۵G روانه‌ی بازار نخواهد کرد و مدل معمولی این سری، به فناوری ۴G LTE مجهز بوده و قیمتی پایین‌تر از انتظارات عرضه می‌شود.

بر اساس این گزارش جدید، ظاهراً دو مدل آیفون ۱۲ و ۱۲ مکس به فناوری ۴G LTE مجهز هستند. چنین چیزی ممکن است، اما شاید اپل تصمیم داشته باشد این دو مدل را فقط در مناطقی عرضه کند که در حال حاضر فاقد پوشش شبکه ۵G هستند. در حال حاضر بسیاری از مناطق خود ایالات متحده نیز نمی‌توانند اتصال ۵G پایداری را ارائه کنند. با این حال به نظر می‌رسد اپل فقط آیفون‌های ۵G خودش را در مناطقی که می‌توانند از ۵G پشتیبانی کنند، عرضه خواهد کرد.

قیمت آیفون ۱۲

عرضه‌ی آیفون ۱۲ ۴G LTE با قیمت ۵۴۹ دلاری، شکاف قیمتی بین آیفون اس ای ۲۰۲۰ و پایین قیمت‌ترین آیفون در حال فروش در بازار را پر خواهد کرد. اما آیا اپل واقعا برای پر کردن این شکاف به یک گوشی هوشمند جدید نیاز دارد؟

این گزارش در حالی منتشر شده که تحلیلگران انتظار داشتند قیمت آیفون ۱۲ به ترتیب ۶۴۹، ۷۴۹، ۹۹۹ و ۱،۰۹۹ دلار باشد که افزایش حافظه، به معنای ۱۰۰ دلار بیشتر در آن‌ها خواهد بود.

قیمت آیفون 12 اپل

اگر اپل فروش iPhone XR خودش را متوفق کند، آنگاه می‌توان گفت که عرضه آیفون ۱۲ ۴G عقلانی است. این درحالیست که گران قیمت‌ترین عضو این خانواده، آیفون ۱۲ پرو مکس که بیش از ۱،۰۰۰ دلار قیمت دارد، می‌تواند گران قیمت‌ترین آیفون تاریخ لقب بگیرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. خبرت مسرت بخشی بود 😍

  2. آخ جون کاش بیاد پایین بشه خرید 😔

  3. والا خچب داره تو خارج اجناس جدید ارزان میشه ولی تو ایران….
    ۱۱ پرو مکس که ۱۵ تومن بود اولش