ال جی

دادگاه آلمان به نفع ال جی در پرونده مالکیت معنوی علیه Beko و Grundig حکم داد

دادگاه آلمان در پرونده مالکیت معنوی علیه شرکت‌های لوازم خانگی ترک Beko و Grundig به نفع شرکت ال جی حکم صادر کرد.

با تصمیم دادگاه منطقه یک مونیخ، ال جی الکترونیکس برنده پرونده شناخته شد و شرکت‌های لوازم خانگی ترک Beko Deutschland GmbH و Grundig Intermedia GmbH در خصوص تخطی از پتنت‌های ال جی مقصر شناخته شدند. این دعوای حقوقی بر استفاده بدون مجوز از تکنولوژی فریزر یخ‌ساز درون در ال جی متمرکز بود.

حکم دادگاه آلمان به نفع ال جی

ال جی

ال جی اکنون به دنبال حکم ممنوعیت فروش یخچال‌های Arçelik A.Ş. ترکیه است که این پتنت را نقض کرده‌اند و توسط شرکت‌های Beko و Grundig وارد و فروخته می‌شوند. تکنولوژی فریزر یخ‌ساز درون در نخستین بار برای استفاده در یخچال‌های ساید بای ساید ال جی توسعه یافت و بخشی از گنجینه ۴۰۰ تایی پتنت‌های مرتبط با تکنولوژی یخ‌ساز درون در LG است.

Jeon Saeng-gyu معاون اجرایی مرکز مالکیت معنوی LG می‌گوید:

ال جی الکترونیکس بسیار خرسند است که دادگاه تصمیم گرفته تا شرکت‌های ترکیه‌ای بدون جبران خسارت دیگر اجازه استفاده از تکنولوژی توسعه‌یافته طی هزاران ساعت تلاش مهندسان LG را نخواهند داشت. به نمایندگی از مبتکران و مخترعان سراسر جهان، ال جی همچنان قاطعانه مبارزه با سرقت مالکیت معنوی توسط شرکت‌هایی که گمان می‌برند قادرند بدون دردسر از دسترنج دیگران بهره ببرند را ادامه خواهد داد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*