ماسک مترجم c-mask

معرفی ماسک مترجم c-mask با قابلیت تبدیل گفتار به متن و ترجمه همزمان!

شرکت ژاپنی دونات رباتیکس، از ماسک مترجم c-mask در قالب یک پروژه سرمایه‌گذاری جمعی رونمایی کرده و امیدوار به عرضه‌ی آن در ماه سپتامبر است.

مهم نیست کجای دنیا زندگی می‌کنیم؛ ظاهرا داستان استفاده از ماسک برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و پیشگیری از ابتلا به کووید ۱۹ سر دراز دارد. با پذیرش این واقعیت و رایج‌تر شدن ماسک در بین عموم، تکنولوژی هم به این عرصه وارد شده است. حالا ماسک‌هایی ظهور پیدا کرده‌اند که کارشان فقط پوشاندن صورت نیست؛ مثلا همین ماسک مترجم c-mask که قابلیت اتصال بلوتوثی و میکروفن دارد.

کاربران از طریق بلوتوث می‌توانند این ماسک هوشمند را به گوشی خود متصل و به لطف وجود میکروفن‌ها، گفتار خود را به متن تبدیل کنند؛ بدون اینکه نیازی به استفاده از دست باشد. اما جادوی واقعی c-mask قابلیت مترجمی آن است که می‌تواند گفتار کاربر را به ۹ زبان انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، ژاپنی، چینی، کره‌ای، تایلندی،  باهاسا (اندونزیایی) و ویتنامی ترجمه کند.

این کمپین تاکنون با جذب سرمایه ۲۶۰ هزار دلاری همراه بوده که نشان از علاقه‌مندی عموم به چنین گجت هایی است. البته باید دید سی-ماسک در عمل چقدر خوب کار می‌کند. انتظار می‌رود شرکت Donut Robotics این محصول را در سپتامبر ۲۰۲۰ با قیمتی در حدود ۳۷ دلار در ژاپن عرضه کند.

ماسک مترجم c-mask

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. وا چه چیزای عجیبی

  2. خخخخ این دلقک بازیا دیگع چیه