تویوتا راو 4 پرایم 2021

تویوتا راو 4 پرایم 2021 با ترکیبی از عملکرد اسپورت و مصرف سوخت اقتصادی معرفی شد

تویوتا راو 4 پرایم 2021 – Toyota RAV4 Prime 2021 با ترکیبی از عملکرد اسپورت و مصرف سوخت اقتصادی، به عنوان شاسی باند 4 درب پلاگین هیبرید شرکت تویوتا معرفی شد.

تویوتا راو 4 پرایم 2021 مدل متفاوتی از پلاگین هیبرید مرسوم است. آن همچنین از نظر کارایی نیز می‌تواند عملکرد بهتری از راو 4 هیبرید داشته باشد. به گفته تویوتا، راو 4 پرایم جدید یک خودرو چهار درب سریع‌تر با عملکردی مانند مدل سوپرا است. اینطور به نظر می‌رسد که راو 4 پرایم جدید، اهداف جدید را برای مدل‌های پلاگین هیبرید دنبال می‌کند.

این خودرو از همان پیشرانه 2.5 لیتری چهار سیلندر با چرخه آتکینسون که در مدل هیبرید استفاده شده بود، قدرت می‌گیرد. این پیشرانه می‌تواند توان خالص 176 اسب بخار را تولید کنید. با این حال از یک باتری لیتیوم یونی جدید به همراه یک واحد تقویت کننده/مبدل جدید و ژنراتورهای موتور قدرتمندتر بهره می‌برد. نتیجه‌ی آن توان خروجی کلی 302 اسب بخار است. درست خواندید، این خودرو پلاگین هیبرید می‌تواند 302 اسب بخار را تولید کند!

تویوتا راو 4 پرایم 2021

مدل پرایم تویوتا راو 4 می‌تواند فقط با استفاده از الکترون‌های خود محدوده پیمایش بیشتری را پوشش دهد. این مقدار 42 مایل (67 کیلومتر) فقط با یک بار شارژ است. این می‌تواند بیشترین محدوده نسبت به هر خودرو پلاگین هیبریدی باشد که در بازار موجود است و با آن سیستم AWD را در اختیار دارید. در مقایسه با آن، خودرو پلاگین هیبرید فورد اسکیپ می‌تواند 37 مایل را بپیماید.

تویوتا راو 4 پرایم 2021

Toyota RAV4 Prime 2021 با یک محدوده پیمایش تمام الکتریکی طولانی‌تر، انتظار می‌رود مصرف سوخت 90 مایل بر گالن (233 کیلومتر بر گالن) را ارائه کند. این میزان مصرف در مدل فورد اسکیپ 100 مایل بر گالن است. بار دیگر به مقایسه مدل هیبرید و پلاگین هیبرید راو 4 می‌پردازیم. مدل پلاگین هیبرید تازه معرفی شده، اکنون با وزن کلی 1 تن و 950 کیلوگرم سنگین‌تر شده است. اما علیرغم این، می‌تواند در حالت رانندگی هیبرید، در عرض 5.7 ثانیه از شتاب 0 به 100 کیلومتر بر ساعت برسد. با این حال در حالت تمام الکتریکی، در مدت 9.2 ثانیه به این شتاب می‌رسد.

این خودرو دارای سه حالت رانندگی است. حالت Auto/HV نیز به موتور بنزینی ماشین اجازه می‌دهد تا بیشترین حد فعالیت کند، در حالی که حالت EV پیشرانه تمام الکتریکی را در اولویت قرار می‌دهد. در انتها حالت Battery Charge نیز وجود دارد که از توان پیشرانه برای شارژ باتری‌های خودرو استفاده می‌کند. این خودرو به صورت استاندارد از یک شارژر سطح یک 120 ولت 3.3 کیلووات ساعتی بهره می‌برد که می‌تواند در 12 ساعت آن را دوباره کند. اگر بخواهید شارژر سطح 2 را تهیه کنید، این مدت به 4 ساعت و نیم کاهش پیدا می‌کند. مدل گران قیمت Rav4 Prime XSE با پکیج پرمیوم نیز شامل یک باتری سطح دو 6.6 کیلووات ساعتی است که می‌تواند باتری را در عرض 2 ساعت و نیم شارژ کند.

مدل پایه این خودرو با پکیج 38 هزار دلاری سیستم اطلاع رسانی/سرگرمی 8 اینچی همراه است. مدل XSE نیز با رینگ‌های آلومینیومی 19 اینچی، یک نمایشگر بزرگ 9 اینچی و شارژ بی‌سیم نیز 41 هزار دلار هزینه روی دست شما می‌گذارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. چرا ظاهر همه شاسی بلند ها همشون داره تقریبا مثل هم میشه