ضدعفونی کننده گوشی سامسونگ

سامسونگ از یک ضدعفونی کننده گوشی و گجت‌های کوچک رونمایی کرد

کمپانی سامسونگ از یک دستگاه ضدعفونی کننده گوشی و دیگر گجت‌های کوچک مانند هدفون‌های بی‌سیم و عینک دودی با استفاده از نور فرابنفش رونمایی کرد.

از زیاد شدن دستگاه‌هایی که از نور فرابنفش برای از بین بردن باکتری‌ها استفاده می‌کنند تعجب نکنید. اگرچه هیچ راه قطعی برای از بین بردن کروناویروس کووید ۱۹ نیست، اما حداقل این روش‌ها می‌توانند حداقل به سبک خود با از بین بردن دیگر ویروس‌های ضعیف‌تر، سیستم ایمن بدن شما را تقویت کرده و به شما آرامش خاطر دهند. ZAGG اخیرا از یک ضدعفونی کننده UV‌ برای گوشی های هوشمند رونمایی کرده است. در کمال تعجب سامسونگ نیز از یک ضدعفونی کننده گوشی رونمایی کرده و وارد بازار این محصولات شده است.

تمام نورهای فرابنفش یکسان نیستند و برخی از طول موج‌ها برای پوست و دستگاه‌های الکترونیکی مانند گوشی‌های هوشمند مضر هستند. UV-C طیفی است که به عنوان محدوده ایمن برای انسان و لوازم الکترونیکی تبلیغ می‌شود، در عین حال پالس های آن می‌توانند برای از بین بردن میکروارگانیسم مفید باشند. این همان نوری است که ضدعفونی کننده‌های فرابنفش مانند آنچه جدیداً سامسونگ در تایلند رونمایی کرده است، استفاده می‌کنند. این جعبه‌ی سفید به اندازه‌ی کافی بزرگ است که بتوانید بزرگ‌ترین گوشی‌های سامسونگ،‌ مانند گلکسی اس ۲۰ اولترا و حتی دیگر گجت‌ها مانند عینک‌های آفتابی یا ایرباد بی‌سیم واقعی گلکسی بادز پلاس سامسونگ را در بر بگیرد. بله، گلکسی فولد سامسونگ را نیز می‌توانید در این دستگاه قرار داده و ضدعفونی کنید.

ضدعفونی کننده گوشی سامسونگ

سامسونگ می‌گوید با قرار دادن دیوایس در این دستگاه و استفاده از نور UV-C‌ به مدت ۱۰ دقیقه، می‌تواند ۹۹ درصد باکتری‌ها را از بین ببرد. این ضدعفونی کننده، به عنوان یک شارژر بی‌سیم نیز برای گوشی‌های سامسونگ استفاده می‌شود، حتی اگر نور UV-C‌ غیرفعال باشد. البته آن می‌تواند گلکسی بادز پلاس و هر دستگاه دیگری که با شارژ بی‌سیم Qi سازگار است را نیز شارژ کند.

قیمت ضدعفونی کننده گوشی سامسونگ

سامسونگ این دیوایس را با قیمت ۵۰ دلار عرضه می‌کند. در حال حاضر مشخص نیست این دیوایس فقط در تایلند عرضه خواهد شد، یا سامسونگ آن را در دیگر بازارها نیز به فروش برساند. با وجود کروناویروس، احتمالاً طی ماه‌های پیش رو شاهد افزایش دستگاه‌های ضدغفونی کننده لوازم دیجیتال در بازار خواهیم بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. خیلی خوبه کاش ایران هم بیاد

  2. این واسع ایام کرونا عالیه بخصوص اینکه خیلی از گوشیا ضد اب نیست برای ضد عفونی نمیشه از الکل استفاده کرد

  3. عالیه دمش گرمه سامسونگ