گردنبند ضدکرونا ناسا

گردنبند ضدکرونا ناسا ؛ راه حلی هوشمندانه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس

گردنبند ضدکرونا ناسا با یک روش هوشمندانه، از نفوذ کروناویروس به داخل بدن شما جلوگیری خواهد کرد. اما چگونه؟ آیا گردنبند NASA Pulse جادو می‌کند؟

گسترش پیدا کردن جهانی کروناویروس اکثر شرکت‌های سازنده را به تکاپو انداخته تا هر کدام به سهم خود در جهت برطرف کردن آن تلاش کنند. حتی سازمان فضایی ناسا نیز نسبت به این موضوع بی‌توجه نبوده و اخیراً از یک گردنبند رونمایی کرده که ادعا می‌‌کند، می‌تواند از شیوع هر چه بیشتر کروناویروس جلوگیری کند.

یکی از رایج‌ترین و البته آسوده‌ترین کارهایی که شما می‌توانید برای مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام دهید، این است که همیشه، تأکید می‌کنم همیشه دست‌هایتان را با آب و صابون بشویید و تا حد ممکن به صورت خودتان دست نزنید. این بدان خاطر است که شما با دست‌های خود به هر سطح و شیء دست می‌زنید. سپس با لمس صورت خود، احتمال این که ویروس را از دست به صورت خود و مجاری تنفسی انتقال دهید زیاد است.

زدن دست به صورت عادتی است که شاید خیلی از ما بدون فکر و ناخودآگاه اقدام به انجام آن می‌کنیم. اما ناسا راه حلی دارد که فکر می‌کند می‌تواند این عادت را از شما دور کند. اگر بخواهید دستتان را به صورتتان نزدیک کنید و گردنبند ضدکرونا ناسا به نام NASA Pulse که به تازگی معرفی شده را به گردن انداخته باشید، آن فوراً به شما تذکر می‌دهد که این کار را انجام ندهید. این تذکر با لرزش‌های ریزی که توسط یک حسگر مجاورتی با محدوده ۱۲ اینچی (۳۰ سانتی‌متری) ایجاد می‌شود، به شما داده خواهد شد.

ناسا می‌گوید:

وظیفه‌ی Pulse به حداقل رساندن انتشار ویروس کووید ۱۹ است که اگر با دست‌هایتان یک سطح آلوده را لمس کرده باشید و سپس آن را به چشم‌ها، بینی یا دهان خود مالیده باشید، از طریق آن‌ها به داخل بدن منتقل خواهد شد.

نکته‌ی جذابی که در مورد این پروژه وجود دارد، منبع باز بودن آن است که به شما اجازه می‌دهد حتی خودتان نیز با برخی اجزای در دسترس بتوانید آن را بسازید. اگر به یک چاپگر سه بعدی دسترسی دارید، برای ساخت این گردنبند می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خیلى عالیه دمت گرم ناسا