قیمت سایپا کوییک آر پلاس

قیمت سایپا کوییک آر پلاس چقدر خواهد بود؟

قائم مقام مدیر عامل در فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا قیمت خودرو جدید سایپا کوییک آر پلاس را به صورت تقریبی اعلام کرد.

مجید باقری خوزانی، قائم مقام مدیر عامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گروه سایپا اعلام کرد بر اساس تصمیم‌گیری‌های جدید، شرکت پارس خودرو وظیفه تولید سایپا کوییک را به مدت ۱۰ سال بر عهده گرفته است که در سری اول حدود ۱۰۰۰ دستگاه از آن را به تولید می‌رساند تا به مشتریانی که برای خرید آن ثبت نام کرده‌اند تحویل داده شود.

وی افزود از آنجایی که مشتریان از سایپا کوییک استقبال خوبی را به عمل آوردند، انتظار می‌رود مدل‌های دیگر آن نظیر کوییک آر پلاس نیز با استقبال مواجه شود و در همین راستا برنامه‌ای برای توسعه آپشن‌های این خودرو اجرا خواهد شد.

قیمت سایپا کوییک آر پلاس

قائم مقام مدیر عامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گروه سایپا در خصوص قیمت این خودرو اعلام کرد تا قبل از این که دعوتنامه این خودرو برای خریداران ارسال نشود، نمی‌توان قیمت نهایی آن را اعلام کرد، اما قطعا این خودرو دارای قیمتی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

مجید باقری در ادامه بیان کرد در حال حاضر به صورت روزانه حدود ۲۰ دستگاه کوییک آر پلاس را به تولید می‌رسانیم که از ابتدای ماه آینده این ظرفیت به ۴۰ دستگاه افزایش پیدا خواهد کرد. البته اگر تقاضا و کشش بازار نیز بیشتر شود، تولید آن را به ۱۰۰ دستگاه در روز افزایش خواهیم داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. یا خدا این چیه 😂