واکسن کرونا

واکسن کرونا ساخت آکسفورد تاثیر طولانی‌مدت خواهد داشت

بسیاری از کارشناسان، واکسن کرونا ساخته شده توسط دانشگاه آکسفورد را بسیار موثر می‌دانند و اکنون نتایج بررسی‌ها از دوام طولانی مدت این واکسن حکایت دارد.

دانشگاه آکسفورد موفق به توسعه واکسن کروناویروس شده که بسیاری امیدوارند با عرضه آن به بازار از بحران کروناویروس رهایی یابیم. این واکسن همچنان در حال بررسی قرار داشته و آخرین آزمایش‌ها نشان می‌دهد قادر است به مدت طولانی از افراد در مقابل بیماری کووید ۱۹ محافظت کند.

تاثیر طولانی مدت واکسن کرونا آکسفورد

اخیرا کارشناسان آمریکایی روی واکسن ویروس کرونا دانشگاه آکسفورد آزمایشات متعددی را انجام دادند که نتایج این بررسی‌ها نشان می‌دهد آنتی بادی ساخته شده در بدن افرادی که این واکسن را دریافت کردند، ۳ برابر بیشتر از آنتی بادی موجود در بهبودیافتگان کرونایی است. در واقع اگر این واکسن به بدن فردی تزریق شود، آن فرد حداقل تا چند سال از بیماری کووید ۱۹ در امان خواهد بود.

دانشمندان انگلیسی دانشگاه آکسفورد از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز روی توسعه واکسن کروناویروس فعالیت داشتند و اکنون توانستند یک واکسن ضد کروناویروس با تاثیر طولانی مدت را بسازند؛ واکسنی که بسیاری از کشورها آن را پیش خرید کرده‌اند و بسیاری از کارشناسان نیز به مفید بودن آن تاکید دارند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. حالا چند روز دیگه همین خبر تکذیب و متلاشی میشه