گوشی تاشو هواوی

حق اختراع گوشی تاشو هواوی با ظاهری شبیه گلکسی زد فلیپ ثبت شد

حق اختراع گوشی تاشو هواوی ثبت شد. این پتنت، یک گوشی تاشدنی شبیه به گلکسی زد فلیپ سامسونگ را با کمی تفاوت به نمایش می‌گذارد.

در حال حاضر گوشی‌های تاشو تجاری کمی آماده‌ی ورود به بازار است و فقط دو مورد آن‌ها به نام گلکسی زد فلیپ و موتورولا ریزر ۲۰۱۹ در بازار فروخته می‌شوند. اینطور به نظر می‌رسد سومین عضو این گروه از محصولات از برند هواوی عرضه خواهد شد. یک حق اختراع جدید در دفتر مالکیت معنوی چین به ثبت رسیده است که قابلیت‌های کلیدی گوشی تاشو هواوی را به نمایش می‌گذارد. البته در نظر داشته باشید که لزوماً همه‌ی جزئیات این حق اختراع به محصول تجاری این شرکت منتقل نخواهد شد.

حق اختراع گوشی تاشو هواوی

گوشی تاشو هواوی

با قاب جلویی این گوشی آغاز می‌کنیم، جایی که یک بریدگی بسیار عریض در بالای صفحه نمایش برای میزبانی از دوربین سلفی و شاید برخی سنسورهای بیومتریک قرار دارد. قسمت راست گوشی نیز شما می‌توانید کلیدهای تنظیم ولوم و پاور را بیابید. اما در پشت قاب، چندنین دوربین در سمت چپ دیده می‌شوند که از فلاش جدا افتاده‌اند. البته یک نمایشگر ثانویه را نیز می‌توان روی قاب پشتی گوشی و در زیر دوربین یافت.

به نظر می‌رسد این گجت تاشو توانایی کاملآً تا شدن و تبدیل به دو نیمه شدن را به لطف یک لولا دارد. هنوز هیچ جزئیاتی از مشخصات فنی و توانایی‌های آن به بیرون درز نکرده است؛ ولی ظاهرآً هواوی قصد دارد از فناوری شیشه فوق باریک (UTG) به عنوان لایه پوششی نمایشگر آن استفاده کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. خب شرکت ها دوست داشتند این طوری بزنند منظورم اینه که تو جیب جا بشه
    tcl زد موتورولا زد با ریزرش و سامی هم خیلی عجله داشت زود تر به اسم خودش بیفته…

  2. حاصل رابطه موتورلا ریزر و زد فلیپ

  3. واقعا شباهت زیادی به زد فلیپ داره…

Open

Close