رندرهای Google Pixel 5

انتشار رندرهای Google Pixel 5 با ظاهری مشابه پیکسل ۴

نخستین رندرهای Google Pixel 5 طراحی احتمالی این گوشی هوشمند را نشان می‌دهند. البته بنابر این تصاویر، ظاهر پیکسل ۵ تا حدی به گوگل پیکسل ۴ شباهت دارد.

این رندرهای Google Pixel 5 بر اساس تصاویر شماتیک قبلی ترسیم شده‌اند. آنچه که بیش از همه طراحی پیکسل ۴ را در ذهن تداعی می‌کند، ماژول دوربین دوگانه در پنل پشتی است. البته در گوگل پیکسل ۵ یک حسگر اثر انگشت خازنی هم دیده می‌شود؛ چیزی که در پیکسل ۴ وجود نداشت و جای خود را به سیستم تشخیص چهره داده بود. در جلو، دوربین سلفی درون حفره‌ی نمایشگر قرار گرفته؛ ظاهرا ابعاد این گوشی هم ۸×۷۰.۴×۱۴۴.۶ میلی‌متر و کمی باریک‌تر از پیکسل ۴ است.

ناگفته نماند که پیش‌تر رندر گوگل پیکسل ۵ ایکس ال را با دوربین سه‌گانه دیده بودیم. اگر آن تصویر درست باشد، یعنی نسل جدید گوشی های پیکسل بر خلاف معمول، مشخصات اپتیک متفاوتی از یکدیگر خواهند داشت. شایعه دیگری هم مبنی بر وجود تراشه اسنپدراگون ۷۶۵ در پیکسل ۵ به جای اسنپدراگون ۸۶۵ کوالکام شنیده می‌شود.

البته فعلا باید منتظر از راه رسیدن پیکسل ۴ ای باشیم که معرفی آن چندبار به تاخیر افتاده است. به همین دلیل، انتظار می‌رود رونمایی از خانواده پیکسل ۵ به اکتبر یا ماه‌های پس از آن موکول شود.

رندرهای Google Pixel 5

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. زمانی که سری نکسوس بود فکر میکردم چقدر عالی میشه اگر گوگل هم مثل اپل برند اختصاصی خودشو برای گوشی داشته باشه
    ولی از وقتی نکسوس اومد ناامید شدم!

  2. حتی به عنوان میان رده هم طراحی جالبی نداره چه برسه پرچمدار…
    بی خیال رفیق با بقیه برندا همکاری کن و یه چیز درست حسابی بساز 🙂

  3. شاید گوگل پیکسل ۵ ای باشه و الا قطعا نسخه ۵ و ۵ ایکس ال از حسگر داخل صفحه نمایش استفاده مکنن

Open

Close