واکسن کرونا

ایران با همکاری شرکای خارجی واکسن کرونا تولید می‌کند

رئیس پارک علم و فناوری پردیس اعلام کرد ایران با همکاری شرکای خارجی واکسن کرونا تولید می‌کند و هم‌اکنون مراحل تست این واکسن‌ها در حال انجام است.

مهدی صفاری نیا، رئیس پارک علم و فناوری پردیس اعلام کرد از زمان شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور، در پارک علم و فناوری پردیس ۳۰ شرکت خدمات مختلفی را ارائه کردند که از میان آنها فعالیت ۱۸ شرکت در حوزه بهداشتی و درمان مبارزه با کرونا متمرکز بود. وی افزود شرکت‌های ما توانستند قسمت زیادی از نیاز مراکز درمانی را در خصوص دستگاه ونتیلاتور تامین کنند و در پارک پردیس ۳ شرکت به تولید کیت‌های تشخیص کرونا مشغول هستند که آنها را برای تایید به انستیتو پاستور ارسال کرده‌ایم.

تولید واکسن کرونا در ایران با همکاری خارجی‌ها

رئیس پارک علم و فناوری پردیس در ادامه با بیان این که ارائه خدمات شرکت‌ها در زمینه درمان ویروس کرونا بسیار پیچیده است افزود از این مجموعه دو شرکت در زمینه تولید واکسن کروناویروس با شرکای خارجی همکاری کردند که هم‌اکنون مراحل تست این واکسن‌ها در حال انجام است. مهدی صفاری نیا در پایان دستگاه امحای زباله بیمارستانی و تجهیزات ICU و CCU را از دستاوردهای محققان این پارک علم و فناوری دانست.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

 1. یه واکسن بی کیفیت و بی اثر می‌سازن که نساختنش خیلی بهتره

 2. آره جون خودشون میسازن

 3. تا دیروز می گفتن ساخته شده!!!

  باید گریست

  با سپاس

 4. ایران تا الان با همکاری شرکاش یه پنی سیلین که مثل ادم اثر کنه نتونستن بسازن واکسن کرونا رو که واسه خندش گفتین؟

 5. تا دیروز میگفتن واکسن تولید ملی حالا شد شرکای خارجی چندروز دیگه میشه ساخت چین
  این دولت کشور به فنا داد رفت

 6. واکسن که بخواد تو ایران تولید بشه مفت نمی ارزه با مواد بی کیفیت آشغال چینی هرکس استفاده کنه عوارض شدیدی ایجاد میکنه مواضب باشید گول نخورید.