ال جی

ال جی موفق به کسب عنوان نوآور سال جنرال موتورز شد

ال جی موفق شد به دلیل تکنولوژی‌های نوآورانه متعدد خود نظیر راهکار کاکپیت دیجیتال P-OLED اتومبیل Cadillac عنوان نوآور سال شرکت خودروسازی جنرال موتورز را از آن خود کند.

در بیست و هشتمین دوره مراسم جایزه سالانه تامین‌کننده سال General Motors طی هفته گذشته، شرکت ال جی الکترونیکس موفق به کسب جایزه نوآوری جنرال موتورز گردید. مراسم اعلام برندگان جوایز از سوی این رهبر صنعت اتومبیل برای اولین بار به صورت مجازی برگزار شد. از میان تمام ابتکارات و ابداعات ارائه‌شده، شرکت ال جی (به‌صورت مشترک با LG Display) به خاطر توسعه تکنولوژی انقلابی راهکار کاکپیت دیجیتال P-OLED برای اتومبیل Cadillac Escalade سری ۲۰۲۱ موفق به کسب عنوان نوآور سال گردید.

ال جی و کسب کسب عنوان نوآور سال جنرال موتورز

امسال بیش از ۱۰۰ شرکت از ۱۵ کشور دنیا به عنوان تأمین‌کنندگان برتر GM انتخاب‌شده و در این میان تنها ۵ شرکت موفق به دریافت جایزه معتبر نوآوری و ابتکارات شدند. ال جی الکترونیکس و LG Display برای ارائه تکنولوژی اتومبیل فوق پیشرفته و لوازم وسیله نقلیه که باعث گسترش قابلیت‌های اتومبیل و تجربه رانندگی می‌شود، مورد تحسین قرار گرفتند. این دومین باری است که LG موفق به کسب عنوان نوآور سال و قرار گرفتن در لیست برترین شرکای ارزشمند GM می‌گردد. در سال ۲۰۱۶ هم LG Chem برای تأمین تکنولوژی‌ها و قطعات هم‌راستا با تلاش‌های GM جهت تولید ماشین الکتریکی، موفق به کسب این عنوان شد.

تکنولوژی داشبورد P-OLED مورد استفاده در ۲۰۲۱ Cadillac Escalade نه‌تنها یکی از اجزای محوری و چشمگیر درون این SUV برجسته به شمار می‌رود، بلکه اولین بار است که راهکار داشبورد دیجیتال پیشرفته ال جی درون یک خودرو تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نمایشگر ۳۸ اینچی متشکل از ۳ پنل مجزای نمایشگر P-OLED است که بزرگ‌ترین آن‌ها ۱۶.۹ اینچ قطر دارد. این سه نمایشگر منحنی، پنل کیلومترشماری (IPC) را شکل می‌دهند که اطلاعات اولیه مربوط به ماشین را نمایش داده و یک کنسول مرکزی یکپارچه برای ارائه خدمات اطلاع‌رسانی-سرگرمی همچون صدا و تصویر و اطلاعات ناوبری فراهم می‌آورد. سیستم نمایشگر یکپارچه آینده‌نگرانه ال جی، زاویه دید وسیع و طراحی منعطف بی‌نظیری را ممکن می‌سازد و باعث بهبود چشمگیر رابط کاربری انسان-ماشین می‌گردد.

از سال ۲۰۱۵ LG همکاری‌های نزدیکی را با GM در بخش‌های گوناگون رقم زده و اکنون ۱۱ قطعه مهم اتومبیل (از جمله سیستم‌های اطلاع‌رسانی-سرگرمی، پنل‌های کیلومتر شمار و قطعات مرتبط با رانندگی) را برای ماشین الکتریکی پیشرو GM، با نام Chevrolet Bolt EV فراهم می‌آورد.

Kim Jin-yong رئیس شرکت راهکارهای قطعات اتومبیل ال جی می‌گوید:

ما مفتخریم که موفق به کسب این عنوان از سوی یکی از رهبران صنعتی همچون جنرال موتورز گردیده‌ایم. LG سرسختانه تلاش می‌کند تا نیازهای مشتریانش را شناسایی کرده و شریک بهتری برای‌شان باشد که همراه با آن‌ها رشد خواهد کرد. GM و LG دیدگاه مشترک تبدیل کابین اتومبیل به یک اثر هنری را دنبال می‌کنند که احساس راحتی حضور در خانه را برای رانندگان فراهم آورد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*