تبلت دانش آموزی

همراه اول و سه وزارتخانه برای تهیه تبلت دانش آموزی همکاری می‌کنند

مشاور وزیر آموزش و پرورش در اپلیکشین شاد گفت برای تهیه تبلت دانش آموزی با وزارت صمت، وزارت دفاع و شرکت همراه اول مذاکراتی را انجام داده‌ایم.

سید حسن الحسینی، مشاور وزیر آموزش و پرورش در اپلیکشین شاد عنوان کرد تصمیم بر آن شد تا در سال تحصیلی جدید اینترنت را برای دانش‌آموزان و معلمان رایگان کنیم که در همین راستا اینترنت اپلیکیشن شاد از ۲۵ اردیبهشت رایگان شده است و هم‌اکنون نیز طبق نظر مسئول اپراتور همراه اول این اپلیکیشن رایگان است. وی افزود رایگان بودن اپلیکیشن شاد ادامه دارد و با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال رایزنی هستیم تا این ترافیک برای سال تحصیلی جدید نیز رایگان باشد.

اخیرا قیمت تلفن همراه به میزان چشمگیری افزایش پیدا کرده و بسیاری قادر به خرید گوشی هوشمند نیستند، آیا در این خصوص طرحی در نظر گرفته شده است؟ مشاور وزیر آموزش و پرورش در اپلیکشین شاد در پاسخ به این سوال عنوان کرد یکی از مشکلات اساس آموزش مجازی همین موضوعات است و به همین دلیل بسیاری از دانش آموزان به دلیل نداشتن اینترنت یا یک دستگاه دیجیتالی قادر به ارتباط با مراکز آموزشی نیستند.

طرح تهیه تبلت دانش آموزی

سید حسن الحسینی در ادامه عنوان کرد:

با وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت دفاع، شرکت همراه اول و شرکت‌های پرقدرتی که قادر به تولید داخلی دستگاه هوشمند هستند برای تهیه تبلت دانش آموزی مذاکره شده است. آموزش و پرورش قصد دارد با استفاده از ظرفیت کشور هرچه سریع‌تر مشکلات دانش‌آموزان را برطرف سازد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*