رندر هدست Oculus Quest 2

رندر هدست Oculus Quest 2 برای نخستین بار دیده شد

نخستین رندر هدست Oculus Quest 2 منتشر شد. نسل دوم هدست واقعیت مجازی مستقل آکیولس سال آینده با تغییراتی جزئی رونمایی می‌شود.

هدست واقعیت مجازی آکیولس Quest از زمان عرضه، فروش بسیار خوبی را تجربه کرده است. اما اکنون که یک سال از عرضه آن گذشته است، خرید آن به آسانی ممکن نیست و به نظر می‌رسد جانشین آن در راه است.

یکی از افشاگران مطرح حوزه فناوری که با نام کاربری WalkingCat در توییتر فعال است، خبر از عرضه یک هدست جدید در آینده‌ای نزدیک از سوی برند آکیولس داده است. این دستگاه می‌تواند یک نسخه‌ی سبک‌تر یا یک نسخه‌ی کامل‌تر از هدست Quest باشد. در حال حاضر ما نام آن را هدست Oculus Quest 2 می‌نامیم، اما هیچ جزئیات رسمی از این دستگاه در دست نیست.

رندر هدست Oculus Quest 2

این اولین باریست که اطلاعاتی از هدست جدید آکیولس فاش می‌شود. تصویری که از آن منتشر شده ظاهری شبیه به نسخه اصلی Quest را با کمی جزئیات به نمایش می‌گذارد. آن اکنون یک دستگاه سراسر سفید است که فقط بخش‌های کوچکی از آن به رنگ دیگری در آمده است.

به جز این مورد، همه چیز شبیه به نسل اول است. رنگ سفید جدید، متریال فابریک نرم‌تر، هدبند باریک‌تر و فقدان اسلایدر IPD از جمله تغییرات قابل توجه در این نسل است. این دیوایس مانند نسل قبل خود، همچنان از چهار دوربین ردیاب استفاده می‌کند. کنترلرهای آن نیز مانند گذشته است و باتری آن به دو بخش تقسیم می‌شود. بر اساس جدیدترین گزارش، هدف آکیولس توسعه‌ی نسخه‌ی جدیدی از هدست مستقل Quest است. گزارش‌ها نشان می‌دهد این نسخه‌ی جدید در مدل‌های مختلفی عرضه خواهد شد. علاوه بر این، نسخه‌ی جدید این هدست، علیرغم میزبانی از ۴ دوربین، کوچک‌تر و سبک‌تر شده است.

به گفته خود این شرکت، فروش آکیولس Quests در سال گذشته بیش از ۵۰۰ هزار نسخه بوده است. اگر شایعات در مورد نسخه دوم این هدست واقعیت مجازی واقعیت داشته باشد، احتمالاً آن در سال آینده معرفی خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*