واکسن کرونا

شرکت چینی سینوفارم واکسن کرونا را تا پایان سال ۲۰۲۰ آماده خواهد کرد

واکسن کرونا ساخته شده توسط شرکت چینی سینوفارم در آخرین مراحل آزمایش قرار داد و طبق اعلام این شرکت تا پایان سال ۲۰۲۰ آماده خواهد شد.

شرکت چینی سینوفارم با همکاری انستیتو محصولات بیولوژیکی پکن و انستیتو محصولات بیولوژیکی ووهان موفق به توسعه یک واکسن کرونا شدند که نتایج آزمایش‌های آن امیدوارکننده بوده است. این واکسن در ماه آوریل مراحل اول و دوم آزمایشات بالینی خود را در شرکت سینوفارم گذرانده است و طبق اعلام این شرکت، این واکسن بدون عوارض جانبی بوده و نتایج آن برای مبارزه با بیماری کووید۱۹ نیز موفقیت‌آمیز بوده است.

تکمیل واکسن کرونا سینوفارم تا پایان سال ۲۰۲۰

لیو جینگ ژن، مدیر عامل شرکت سینوفارم اعلام کرد این شرکت مجوزهای لازم برای مرحله سوم آزمایش بالینی این واکسن را به صورت بین‌المللی دریافت کرده است و انتظار می‌رود این فاز نیز طی ۳ ماه آینده تکمیل شود. در همین راستا آزمایش بالینی این واکسن طی هفته اخیر در دبی امارات شروع شده است. طبق اعلام شرکت سینوفارم، به احتمال زیاد تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد تکمیل این واکسن و آمادگی آن برای عرضه به بازار خواهیم بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. میخوام تولید نکنند صد سال سیاه چینى هاى کمونیست جنایتکار

  2. واقعا آنقدر دیگر اسم تولید شدن واکسن های کرونا را شنیده ایم و هیچ کدام یک از آنها جواب نبوده‌اند دیگر هیچ امیدی ندارم