تاریخ معرفی آیفون 12

جزئیات جدیدی از تاریخ معرفی آیفون ۱۲ و مک بوک‌های جدید اپل منتشر شد

یک افشاگر نزدیک به اپل، جزئیات جدیدی از تاریخ معرفی آیفون ۱۲ – Apple iPhone 12 و لپ تاپ‌های مک بوک مجهز به پردازنده‌های ساخت خود اپل را فاش کرده است.

به نقل از یکی از افشاگران نزدیک به شرکت اپل، تاریخ معرفی آیفون ۱۲ اپل هشتم سپتامبر (۱۸ شهریور) خواهد بود که در کنار آن اپل واچ سری ۶ نیز معرفی خواهد شد. همچنین این افشاگر حدس می‌زند که عینک واقعیت افزوده اپل گلس و مک بوک‌های قدرت گرفته از چیپست ساخت خود اپل نیز در تاریخ ۲۷ اکتبر (۷ آبان) رونمایی می‌شوند.

تاریخ معرفی آیفون ۱۲ مثل سال قبل سه‌شنبه است

اگرچه هیچ یک از این جزئیات رسماً توسط خود اپل تأیید نشده‌اند، ولی ما اعتقاد داریم که این‌ها همان تاریخ‌های قطعی هستند که اپل برای معرفی جدیدترین محصولات خود برگزیده است. سال گذشته خانواده آیفون ۱۱ در تاریخ ۱۰ سپتامبر و روز سه‌شنبه معرفی شد، در حالی که امسال نیز رویداد معرفی نسل جدید این گوشی نیز سه‌شنبه ۸ سپتامبر برگزار می‌شود. به نظر می‌رسد اپل همه چیز را بر اساس یک تاریخ مشخصی انجام می‌دهد. ضمناً این گزارش نشان می‌دهد که آیپد جدید و پد شارژ بی‌سیم AirPower مخصوص آیفون‌ها و ایرپادهای اپل که مدت‌ها در انتظار معرفی آن بودیم نیز به خاطر شیوع ویروس کرونا،‌ به صورت آنلاین رونمایی خواهد شد.

بیست و هفتم اکتبر نیز همانطور که گفته شد مک بوک و مک بوک پرو ۱۳ اینچی جدید اپل با بهره‌گیری از پردازنده‌ی جدید ساخت خود شرکت اپل رونمایی می‌شود. اگرچه در کنار آن یک آیپد پرو جدید نیز رونمایی خواهد شد. به زودی با اخبار جدیدتری پیش شما بازمی‌گردیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*