گوگل پیکسل 4 ای

شمارش معکوس برای معرفی گوگل پیکسل ۴ ای آغاز شد

معرفی گوگل پیکسل ۴ ای تاکنون چند بار عقب افتاده است؛ اما بر اساس یک افشاگری تازه، در روز سیزدهم مرداد شاهد رونمایی از گوشی Pixel 4a خواهیم بود.

جان پراسر (jon_prosser@) در توییت جدید خود، با قاطعیت از معرفی گوگل پیکسل ۴ ای در تاریخ ۳ اوت خبر داد. او همچنین نظر کاربران را در مورد این تاخیر جویا شد؛ چرا که گوگل پیکسل ۳ ای در ماه مه پارسال معرفی شده بود و چند روز بعد هم در دسترس مشتریان قرار گرفت. جانشین آن اما به علت شیوع ویروس کرونا و برخی مسائل دیگر، هنوز از راه نرسیده است.

از مشخصات Pixel 4a باید به باتری ۳۱۴۰ میلی‌آمپر ساعتی، فست شارژ ۱۸ وات و صفحه نمایش ۵.۷ یا ۵.۸ اینچی با حاشیه‌های باریک‌تر از Pixel 3a اشاره کنیم. از تصاویر منتشر شده، پیداست که این گوشی هوشمند دارای تک دوربین پشتی است و دوربین سلفی هم درون حفره‌ی نمایشگر جای دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. گوشی های شرکت گوگل هم مانند تلفن هایقسمت از قیمت بسیار ازقسمت از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند به خصوص سری a ایبا وجود امکانات بسیار پایین تر نسبت به سایر با وجود امکانات بسیار پایین تر نسبت به سایر شرکتها قیمت بسیار بالایی دارنداما سوم اوت به تاریخ ایران کی میشود