رویداد آنپکد 2020 سامسونگ

تیزر تبلیغاتی رویداد آنپکد ۲۰۲۰ سامسونگ منتشر شد

اولین تیزر تبلیغاتی رسمی رویداد آنپکد ۲۰۲۰ سامسونگ – Samsung Unpacked 2020 منتشر شد. این تیزر به معرفی ۵ محصول جدید سامسونگ اشاره دارد.

چهارشنبه‌ی هفته آینده در تاریخ پنجم آگوست (۱۵ مرداد)، جدیدترین دستگاه‌های پرچمدار سامسونگ شامل ۵ محصول جدید در رویداد آنپکد ۲۰۲۰ سامسونگ رونمایی خواهند شد. ستاره‌ی این رویداد گوشی‌های خانواده گلکسی نوت ۲۰ هستند، اما در کنار آن‌ها می‌توانیم با دومین نسل گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ، گلکسی زد فولد ۲ نیز ملاقات کنیم.

دانلود ویدیو

علاوه بر این، سامسونگ از تبلت‌های پرچمدار سری گلکسی تب اس ۷ نیز به همراه ساعت هوشمند گلکسی واچ ۳ و ایربادهای بی‌سیم گلکسی بادز لایو رونمایی خواهد کرد. جدیدترین تیزر تبلیغاتی که سامسونگ رسماً در حساب کاربری یوتیوب خودش منتشر کرده، می‌تواند تمام این محصولات را تأیید کند.

در این ویدیوی کوتاه می‌توان نوت ۲۰ با یک قلم هوشمند جدید و رنگ برنزی (Mystic Bronze) را مشاهده کرد که گفته می‌شود رنگ جدید گوشی‌های پرچمدار سامسونگ در سال ۲۰۲۰ است. در کنار آن نسخه‌ی کالبدشکافی شده‌ی گلکسی زد فولد ۲ نیز دیده می‌شود که تمام قطعات آن را به نمایش می‌گذارد.

در پایان نیز به Digital City سامسونگ، محل برگزاری این رویداد در شهر سوون کره جنوبی اشاره شده است. اگرچه با توجه به شیوع فراگیر کروناویروس، این رویداد به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*