قیمت جدید دنا

ایران خودرو قیمت جدید دنا و دنا پلاس تیپ ۱ را در مرداد ۹۹ اعلام کرد

قیمت جدید دنا و دنا پلاس تیپ ۱ توسط ایران خودرو در مرداد ۹۹ اعلام شد. قیمت این خودروها نسبت به قبل به میزان چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

گروه صنعتی ایران خودرو برای مشتریان ثبت نامی دنا EF7 معمولی و دنا EF7 پلاس (بدون سانروف) با موعد تحویل مرداد ۹۹، دعوتنامه تسویه حساب را ارسال کرد که بر اساس آن قیمت جدید خودروهای دنا و دنا پلاس تیپ ۱ مشخص شد. قیمت این محصولات ایران خودرو نسبت به قبل به میزان چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

قیمت جدید دنا و دنا پلاس تیپ ۱ در مرداد ۹۹

قیمت خودرو دنا پلاس EF7 از ۱۲۰ میلیون تومان به ۱۳۷ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است که میزان افزایش قیمت این خودرو حدود ۱۷ میلیون تومان است.

قیمت خودرو دنا EF7 نیز از ۸۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ۱۲۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان افزایش یافته است که افزایش قیمت این خودرو نیز حدود ۳۸ میلیون تومان است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. بابا تازه قیمتشو بردید بالا چه خبرهههههههههه

  2. تورو خدا یه وقت فکر نکنید باعث گرانی خودرو شرکت‌های خودروساز هستند. همانطور که بار ها مسولین محترم اعلام کردند عامل گرانی قشر دلال هستند که با آنها هم برخورد انجام خواهد شد

  3. به چه بهانه ای افزایش قیمت دادن عرضه که کم هست دولت هم داره همه جوره ازشون حمایت می کنه، عزیز دل این که ماشین بازار گرون هست دلیلش عرضه کمی هست که شماها دارین این وسط بازار دلال داره سود می کنه اونورم تو مصرف کننده چه گناهی کرده این وسط، متاسفم برای دولتی که اینجوری خون مردمو تو شیشه کرده با این قیمت ها نرخ دستمزد میخونه؟

  4. خیلی خوبه به جای اینکه عرضه رو زیاد کنه قیمت بیاد پایین اول عرضه رو کم میکنن که بازار بره بالا بعد میکن قیمت بازار از کارخونه فاصله اش زیاده باید کم کنیم تا دست دلال کوتاه شه… درحالیکه دلال خودشه!!!

  5. سمند های بزک شده ماشالا چه قیمتی دارن ، واقعا ارزش داره این همه اختلاف قیمت بین دنا پلاس با دنا و سورن و سمند به خاطر یه دوتا خط !!

  6. خدارو شکر نگران بودم نکنه دنا پلاس گران نشه و ما مجبور شیم همون قیمت قبلی رو پرداخت کنیم خیالم راحت شد خدایا شکرت