مرسدس ای ام جی GT مدل 2021

مرسدس ای ام جی GT مدل ۲۰۲۱ معرفی شد

مرسدس ای ام جی GT مدل ۲۰۲۱ معرفی شد. شرکت مرسدس برای این خودرو به‌روزرسانی‌هایی را در نظر گرفت که در ادامه با تغییرات جدید AMG GT 2021 آشنا می‌شویم.

شرکت مرسدس مدتی قبل از سوپرکار GT بلک سریز ۲۰۲۱ پرده برداشت و در اقدامی جدید مدل استاندارد GT برای سال ۲۰۲۱ را معرفی کرد. مرسدس بنز این نسخه ارتقا یافته را فقط برای مدل اروپایی در نظر گرفته است، اما مدتی بعد برای مدل آمریکایی آن نیز این تغییرات اعمال خواهد شد.

مشخصات مرسدس ای ام جی GT مدل ۲۰۲۱

مرسدس ای ام جی GT مدل 2021

مرسدس ای ام جی GT مدل ۲۰۲۱ در مدل کوپه و رودستر از یک موتور ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۵۳۰ اسب بخار را تولید کند که نسبت به قبل ۵۴ واحد افزایش پیدا کرده است. مرسدس در خصوص نحوه افزایش قدرت و ارتقای عملکرد این خودرو جزئیاتی را اعلام نکرده است، اما این خودرو می‌تواند ظرف مدت ۳.۹ ثانیه از سرعت صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که نسبت به قبل چند دهم ثانیه بهبود پیدا کرده است.

مرسدس ای ام جی GT مدل 2021

از امکانات استاندارد این خودرو آلمانی نیز می‌توان به کالیپرهای ترمز قرمز، ترمزهای کامپوزیتی پرفورمنس، قفل دیفرانسیل الکترونیکی در اکسل عقب و سیستم کنترل سواری AMG با دامپرهای تطبیقی اشاره کرد. برنامه سواری ریس و باتری استارتر لیتیوم یونی جزو سایر تجهیزات جدید این خودرو محسوب می‌شوند. مشتریان در زمان خرید می‌توانند فرمان پذیری چرخ‌های عقب و پکیج دینامیک پلاس AMG را سفارش دهند.

مرسدس ای ام جی GT مدل 2021

مشتریان برای ایجاد ظاهری خشن‌تر می‌توانند مدل سفارشی نایت ادیشن و پکیج ظاهری نایت را سفارش دهند که به واسطه آن رینگ‌های ۱۹ اینچی در جلو و ۲۰ اینچی در عقب، جلوپنجره کرومی تیره و کالیپرهای ترمز مشکی به خودرو اضافه خواهند شد. در مدل کوپه یک سقف فیبر کربنی در کنار عناصر مشکی و در مدل رودستر نیز یک سقف نرم مشکی در نظر گرفته شده است. مشتریان می‌توانند این خودرو را در رنگ‌های مختلف نظیر خاکستری خاص و مشکی سفارش دهند.

مرسدس ای ام جی GT مدل 2021

در کابین این خودرو به ویژه در مدل‌های نایت ادیشن شاهد صندلی‌های پرفورمنس AMG، پکیج نایت داخلی، فرمان AMG با پوشش میکروفیبر دینامیکا، چرم ناپا، تریم پیانو بلک یا فیبر کربن هستیم. نسخه ارتقا پیدا کرده مرسدس ای ام جی جی تی مدل ۲۰۲۱ از ماه نوامبر ۲۰۲۰ در بازار اروپا عرضه می‌شود. قیمت پایه مدل کوپه حدود ۱۱۹ هزار ۷۹ دلار و قیمت مدل رودستر نیز حدود ۱۳۰ هزار و ۶۷۹ دلار خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. من ماشین های جی تی ای شرکت مرسدس بنز را فقط در داخل بازی فورزا دیده اند و به نظر من از تعادل چندان بالایی برخوردار نبودند و میزان استهلاک آنها بالا بود