قیمت پراید

قیمت پراید در بازار به بیش از ۹۰ میلیون تومان رسید+بررسی قیمت سایر خودروها

قیمت پراید در بازار به بیش از ۹۰ میلیون تومان افزایش یافت. علاوه بر پراید، قیمت سایر خودروها نیز افزایش پیدا کرده و به بیشترین حد خود رسیده است.

سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران با اعلام قیمت خودروهای پرتیراژ در بازار ایران عنوان کرد در بازار شاهد رکود کامل هستیم و معاملات نیز در پایین‌ترین سطح خود قرار دارد؛ زیرا مالکان خودرو برای این که ضرر نکنند، تمایلی به فروش ندارند و خریداران نیز با امید این که قیمت‌ها کاهش پیدا کند، به دنبال خرید خودرو نیستند.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران در ادامه افزود در چنین شرایطی باز هم قیمت خودروها نسبت به سایر هفته‌ها با یک شیب ملایم در حال افزایش است. وی با اشاره به این که کافی نبودن عرضه خودرو به بازار دلیل اصلی افزایش قیمت‌ها محسوب می‌شود تاکید کرد اگر خودرو به اندازه کافی تولید و به بازار عرضه شود، شاهد کنترل و آرام شدن بازار خواهیم بود.

قیمت پراید به ۹۳ میلیون تومان رسید

سعید موتمنی در ادامه، قیمت جدید خودروهای پرتیراژ در بازار ایران را به شرح زیر اعلام کرد:

قیمت محصولات ایران خودرو : قیمت پژو ۴۰۵ جی ال ایکس از ۱۳۰ به ۱۳۹ میلیون تومان رسید، قیمت سمند ال ایکس از ۱۳۶ میلیون تومان در هفته‌های اخیر به ۱۴۳ میلیون تومان افزایش پیدا کرد. قیمت پژو پارس نیز به ۱۷۳ میلیون، قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از ۱۵۱ به ۱۶۳ میلیون تومان، قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ از ۱۷۸ میلیون به ۱۹۷ میلیون تومان و قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک نیز از ۲۹۰ میلیون به ۲۹۸ میلیون تومان افزایش یافت.

قیمت فعلی پژو ۲۰۶ وی ۸ حدود ۱۹۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ دنده‌ای حدود ۲۳۶ میلیون تومان، قیمت دنا حدود ۲۱۲ میلیون تومان و قیمت دنا پلاس نیز در بازار ۲۶۰ میلیون تومان است.

قیمت محصولات سایپا : قیمت خودرو پراید ۱۱۱ از ۸۹ میلیون در هفته‌های اخیر به ۹۳ میلیون تومان رسید. قیمت وانت پراید ۱۵۱ نیز از ۸۱ میلیون به ۹۱ میلیون تومان و قیمت پراید ۱۳۱ نیز از ۷۸.۵ میلیون به ۸۱ میلیون تومان افزایش یافت. قیمت تیبا صندوق دار نیز از ۹۲ به ۹۶ میلیون تومان رسید. قیمت تیبا ۲ از ۱۰۲ میلیون به ۱۰۷.۵ میلیون تومان و قیمت ساینا از ۱۰۳ به ۱۰۸ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

همچنین قیمت سایپا کوییک دنده‌ای و کوییک آر به عنوان دو محصول جدید اعلام شد که مدل دنده‌ای ساده ۱۲۳ میلیون تومان و مدل دو رنگ یا کوییک آر نیز حدود ۱۲۷ میلیون تومان قیمت دارند.

خودروهای مونتاژی هم که دارای تقاضای زیادی هستند با افزایش قیمت مواجه شدند. قیمت پژو ۲۰۰۸ با حدود ۴۵ میلیون تومان افزایش به ۷۴۵ میلیون تومان، هایما اس ۷ با ۳۰ میلیون تومان افزایش به ۵۶۰ میلیون تومان، کیا سراتو با افزایش ۵۵ میلیون تومان به ۶۲۵ میلیون تومان، قیمت جک اس ۵ با افزایش ۴۵ میلیون تومان به ۵۵۵ میلیون تومان و قیمت چانگان با افزایش ۲۰ میلیون تومان به ۳۶۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۸ دیدگاه

 1. چقدر امنیت داریم ما وای خدا دولت‌های کثافت غربی باید حسرت مارو بکشن پراید ما شده نود تومن اونوقت بنز اونا ثابت مونده قیمتش ببین چقدر ما پیشرفت کردیم.
  میثل شاه وابسته نیستیم👊👊👊

 2. واردات باید ازاد بشه انحصار تا کی؟؟؟
  پراید ابوقراضه ۱۰۰ میلیون؟!؟

 3. کلا زندگی تو ایران خلاصه شده به نفس کشیدن!!
  اونی که هیچی نداره باید آرزوی داشتن یه پراید و به گور ببره

 4. تا مردم ما این طور هستن همین اش هست و همین کاسه تا گرون میشه هجوم جمعیت میره برا خرید هر جنسی فرق نداره چه پراید باسه چه خونه چه مواد غذایی سران مملکت هم نشستن اون بالا به ما میخندن دنبال هیچن چیزهایی میگردن

 5. هویدا نخست وزیر رژیم پهلوی پس از پیروزی انقلاب و در دادگاه خودکار بیکی را از جیب خود بیرون آورده و در پاسخ به قاضی که در مدت ۱۳ سال صدارت خود چه کرده‌ای گفت: «در این مدت قیمت این خودکار ثابت بوده و تغییر نکرده است.» : خنده حضار درون دادگاه…

 6. مدیرعامل سایپا گفت تا ما میگیم ثبت نام مردم مثل سیل پول واریز میکنن نمیدونن که چه آشغالی میخوان بخرن تاز آخر سر هم به قیمت روز مابه الفاوت هم پرداخت میکنن کار به کار کسی ندارن که این جنسش درجه ۳و۴و۶ باشد مردم ما نقدینگی زیاد دارن تو مملکت پول زیاده بلد نیستن چطوری خرج کنن .رئیس جمهور اینا را میبینه کشور ما را با سوئیس اشتباه میگیره درصورتی من وخیلی ها به نان شب مونده ایم ..مقصر مردم ما هستند والسلام

 7. تا زمانیکه ملت همیشه در صحنه داریم همینه متاسفانه

 8. پراید ۹۰ میلیونی باید تو داشبورد ۸۰ میلیون داشته باشه