انفجار بیروت

سیمپسون ها انفجار بیروت را هم پیش بینی کرده بودند؟

پس از وقوع انفجار بیروت ، ویدیویی از انیمیشن سیمپسون‌ها منتشر شده که نشان می‌دهد این سریال کارتونی، وقوع انفجار مهیب در پایتخت لبنان را پیش‌بینی کرده بود.

روز گذشته، سه شنبه 14 مرداد 99، انفجار مهیبی در بیروت، پایتخت لبنان رخ داد که به گفته دبیر کل صلیب سرخ لبنان، تاکنون بیش از 100 نفر کشته و بیش از 4 هزار نفر مجروح را به دنبال داشته است. هنوز تحقیقات درباره کشف ماهیت دقیق این انفجار ادامه دارد، اما برخی منابع می‌گویند این انفجار یک اقدام تروریستی و عمدی نبوده و آتش‌سوزی در یک انبار مواد منفجره و در نهایت انفجار بیش از 2 تن نیترات آمونیوم در این انبار، باعث به وجود آمدن این حادثه شده است.

اما بعد از وقوع این حادثه، ویدیویی از انیمیشن سیمپسون‌ها در فضای مجازی منتشر شده و مدعی شده که در یکی از اپیزودهای این سریال کارتونی، وقوع انفجار در پایتخت لبنان پیش بینی شده بود. حتما پیش از این هم درباره پیش بینی‌های عجیب انیمیشن سیمپسون‌ها شنیده بودید. در حالی که بیش از 30 سال از انتشار اولین قسمت سریال کارتونی Simpsons می‌گذرد، در این سریال اتفاقاتی مانند رئیس جمهور شدن دونالد ترامپ در آمریکا، شیوع ویروسی مانند کرونا، اختراع ساعت‌های هوشمند و مواردی از این دست، پیشگویی شده بود.

حالا در ویدیوی منتشر شده، ادعا شده است که سیمپسون‌ها وقوع انفجار بیروت را نیز پیش بینی کرده بود. در ادامه می‌توانید این ویدیو از کارتون سیمپسون‌ها را تماشا کنید.

انفجار بیروت در انیمیشن سیمپسون ها

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

5 دیدگاه

  1. این کلیپ میکس هستش و خود سازندش تو کلیپ دیگه توضیح داده که چجوری دستکاریش کرده. اصل داستان دینامیت که روشن میشه مرده ممیمونه چجوری خاموش کنه آخر سر توی ماسین ظرف شویی خونش میذاره . و فقط ماشین ظرف شوییش میترکه.

  2. این کارتون سی ساله داره ساخته میشه

    کلی اتفاقات الکی توش ساختن که به وقوع نپیوسته ، حالا چند موردش اتفاقی پیش اومده

  3. همش اتفاق تصادفی بیش نبوده

  4. دروغه بابا اطلاعات غلط ندین به آدم