افزودن موسیقی اسپاتیفای به استوری اینستاگرام

نحوه افزودن موسیقی اسپاتیفای به استوری اینستاگرام در پنج قدم ساده

در این مطلب نحوه افزودن موسیقی اسپاتیفای – Spotify به استوری اینستاگرام را به شما آموزش می‌دهیم تا دوستانتان را در اینستاگرام شگفت زده کنید.

با گجت نیوز همراه باشید تا طی پنج قدم ساده نحوه افزودن موسیقی اسپاتیفای به استوری اینستارام را به شما یاد دهیم تا استوری‌های جالب و هیجان انگیزی را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. حتی اگر دوستانتان در اینستاگرام از برنامه اسپاتیفای استفاده نمی‌کنند همچنان می‌توانند در اینستاگرام به موسیقی مورد علاقه شما گوش دهند.

اپلیکیشن اسپاتیفای در سال ۲۰۱۸ به جمع رسانه‌های اجتماعی پیوست و با توجه به این آپدیت دیگر لازم نیست که از موسیقی مورد علاقه خود اسکرین شات بگیرید و استوری کنید. پس از انجام مراحلی که در ادامه خواهیم گفت دنبال کنندگان شما در اینستاگرام می‌توانند با استفاده از لینکی که در صفحه استوری شما نمایان می‌شود، مستقیما به موسیقی مورد علاقه شما گوش دهند.

ابتدا پس از نصب برنامه اسپاتیفای در تلفن همراه یا تبلت خود پس از گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود بر روی سه نقطه واقع در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

سپس بر روی قسمت اشتراک گذاری (Share) ضربه بزنید.

در لیستی که باز می‌شود استوری اینستاگرام (Instagram Stories) را انتخاب کنید.

 

افزودن موسیقی اسپاتیفای به استوری اینستاگرام

بعد از انتخاب قسمت استوری اینستاگرام، اپلیکیشن اینستاگرام شما به طور خودکار باز می‌شود. سپس در قسمت مربوط به استوری یک صفحه ایجاد شده که شامل تصویر آهنگ مورد علاقه شما به همراه لینکی که مربوط به گوش دادن این موسیقی است می‌شود. شما می‌توانید این صفحه را طبق سلیقه خود ویرایش کرده، متن یا برچسب خاصی که مدنظرتان است را به آن اضافه کنید. پس از پایان ویرایش بر روی قسمت ارسال به (Send to) در پایین صفحه ضربه بزنید.

افزودن موسیقی اسپاتیفای به استوری اینستاگرام

اکنون بر روی قسمت اشتراک گذاری (Share) که در کنار قسمت Your Story قرار دارد ضربه بزنید تا موسیقی مورد علاقه شما در قسمت استوری قرار گیرد و از این طریق آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*