کنفرانس آنر در IFA 2020

تاریخ برگزاری کنفرانس آنر در IFA 2020 مشخص شد

تاریخ برگزاری کنفرانس آنر در IFA 2020 با انتشار یک پوستر رسمی مشخص شد. ایفا ۲۰۲۰ امسال به صورت حضوری در شهریور ماه برگزار می‌شود.

امسال نمایشگاه ایفا ۲۰۲۰ با فرمت جدید بین سوم تا پنجم سپتامبر (۱۳ تا ۱۵ شهریور ماه) در برلین برگزار خواهد شد و شرکت‌های مختلف با ایده‌های متفاوتی قصد دارند به صورت فیزیکی در این رویداد حضور پیدا کنند. این نخستین رویداد بین‌المللی حوزه فناوری پس از شیوع کروناویروس خواهد بود که برگزار می‌شود.

تاریخ برگزاری کنفرانس آنر در IFA 2020

در حال حاضر شرکت چینی ریلمی تأیید کرده است که در نمایشگاه IFA 2020 حضور پیدا خواهد کرد. این نخستین حضور کمپانی نوپا ریلمی در یک رویداد بین‌المللی است. اکنون یک شرکت چینی دیگر، کمپانی آنر نیز خبر از حضور در این رویداد داده است. کنفرانس آنر در IFA 2020 در تاریخ ۴ سپتامبر (۱۴ شهریور ماه) برگزار خواهد شد.

آنر این رویداد را با عنوان “Expand Your Smart Life” به معنای «زندگی هوشمند خودتان را گسترش ببخشید» برگزار خواهد کرد. همانطور که در پوستر رسمی منتشر شده توسط آنر نیز نمایان است، شرکت چینی زیرمجموعه هواوی در این رویداد از محصولات مختلفی همچون مچ بندهای هوشمند، کامپیوترهای شخصی و تبلت‌های جدیدش رونمایی خواهد کرد. اگر چه در این بین عکس یک گوشی هوشمند با دوربین سلفی پاپ آپ نیز دیده می‌شود.

دیگر گوشی‌سازها از جمله ال جی، تی‌سی‌ال و هواوی نیز همگی اعلام کرده‌اند که رویداد خودشان را در اولین روز برگزاری این نمایشگاه، یعنی سوم سپتامبر برگزار خواهند کرد. نطق اصلی روز بازگشایی این نمایشگاه نیز با میزبانی کمپانی کوالکام و تشریح اهداف راهبردی آن‌ها برای آخرین سه ماهه سال ۲۰۲۰ قرائت خواهد شد. این رویداد معمولاً میزبان بسیاری از برندهای شناخته شده بوده است، اما با توجه به محدودیت‌های سفر و وضعیت قرمز کروناویروس در سطح جهان، با گستردگی کمتری نسبت به سال‌های گذشته برگزار خواهد شد.

شما کاربران محترم می‌توانید تمامی اخبار و حواشی مربوط به این رویداد بین‌المللی را از طریق سایت گجت نیوز دنبال کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. مدل گوشی آنر خیلی با کیفیته و عالی