مایکروسافت Surface Duo

تصاویر جدید مایکروسافت Surface Duo به بیرون درز کرد

با وجود رونمایی در پاییز گذشته، گوشی تاشو مایکروسافت Surface Duo هنوز وارد بازار نشده است. ایوان بلس اما در تازه‌ترین افشاگری خود، رندرهای جدید آن را منتشر کرده است.

این تصاویر، مایکروسافت Surface Duo را در هر دو حالت باز و بسته نشان می‌دهند. روی بدنه دستگاه، لوگوی Microsoft کاملا به چشم می‌آید. وقتی هم که باز می‌شود، یک فلاش را کنار دوربین در بخش فوقانی سمت راست می‌توان دید که چیز جدیدی است.

ویجت Google Search روی نمایشگر اول قرار دارد و با ویجت تاریخ و ساعت همراهی می‌شود. داک پایین صفحه نیز از آیکون سه اپلیکیشن مایکروسافت اج، OneNote و Outlook میزبانی می‌کند.

داک نمایشگر دوم اما آیکون‌ اپ‌های دوربین، گوگل Phone و Messages را در خود جای داده است. هوم اسکرین و سایر برنامه‌ها نیز روی همین نمایشگر هستند. همچنین دو فولدر را می‌بینیم که اپلیکیشن های گوگل و مایکروسافت را جدا کرده‌اند. در زیر آن‌ها، یک میان‌بر هم قرار دارد که باعث اجرای همزمان Edge و OneNote می‌شود.

ظاهرا این قابلیت، app groups نام دارد و به کاربران امکان می‌دهد که دو اپ را با هم اجرا کنند؛ یکی روی صفحه نمایش سمت راست و دیگری در سمت چپ!

مایکروسافت Surface Duo

ناگفته نماند که بلس این تصاویر را مربوط به مدل AT&T مایکروسافت سرفیس دو می‌داند؛ هرچند که اثری از نام این اپراتور موبایل روی دستگاه دیده نمی‌شود.

قرار بود مایکروسافت این تبلت یا گوشی تاشو را در ماه ژوئیه وارد بازار کند؛ ولی چنین اتفاقی نیفتاد. حالا انتظار عرضه‌ی آن در ماه جاری می‌رود؛ چرا که ظاهرا کمپانی ردموندی قصد دارد با حضور نمایندگان خود، یک رویداد مجازی را برای Surface Duo در تاریخ ۱۲ اوت (۲۲ مرداد) برگزار کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. به نظرم حاشیه‌های قسمت بالا و پایین آن بیشتر از حد معمول است