لاجیتک G923

فرمان بازی لاجیتک G923 برای کنسول‌های بازی و PC معرفی شد

فرمان بازی لاجیتک G923 به عنوان یکی از قدرتمند‌ترین لوازم جانبی بازی‌های مسابقه‌ای ایکس باکس، پلی استیشن و PC معرفی شد.

لاجیتک، نام برند نام آشنا در زمینه خلق لوازم جانبی رایانه نظیر ماوس و کیبورد به حساب می‌آید. بخشی از تولیدات لوازم جانبی این برند مربوط به علاقه مندان به دنیای بازی‌های رایانه‌ای است. اما حالا شاهد خلق فرمان بازی لاجیتک G923 هستیم. محصولی که به طور خاص برای علاقه مندان به صنعت گیم طراحی شده است. در واقع این محصول ابزار فرمان و پدال برای انجام بازی های مسابقه‌ای نظیر ماشین سواری در کنسول ایکس باکس و رایانه‌ی خانگی به حساب می‌آید.

فرمان بازی لاجیتک G923

لاجیتک G923

شاید بهترین ویژگی این محصول، که آن را با سایر فرمان‌های مسابقه‌ای متمایز کرده باشد، مربوط به شبیه سازی بازخورد برای شما است. کیفیت این ابزار بازی بسیار بالا است و شما در هنگام استفاده از این ابزار کمکی به واقع خود را جای راننده قرار می‌دهید. سیستم بازخورد این بازی در واقع به گونه‌ای است که شما به خوبی در مواقع مختلف خود را در یک دنیای واقعی فرض می‌کنید. این موضوع به کمک مکانیزم فیزیکی و صوتی این ابزار ممکن شده است. یعنی هنگامی که شما به کمک این ابزار مشغول به بازی هستید، صداها و تغییرات فیزیکی را به وضوح لمس خواهید کرد.

پدال‌های در نظر گرفته شده در لاجیتک G923 نیز بسیار با کیفیت هستند. در واقع عملکرد پدال‌ها به خوبی با فرمان بازی هماهنگ شده‌اند. این موضوع باعث شده تا این فرمان مسابقه‎‌ای به شکل بهتری شما را مجذوب خودش نماید. طراحی این محصول نیز بسیار فوق‌العاده انجام گرفته است. تمامی کلید‌ها در بهترین مکان به شکل مناسبی طراحی و تعبیه شده‌اند. این موضوع نیز به خودی خود باعث شده تا امتیاز نهایی این محصول بیشتر و بیشتر شود.

فرمان بازی لاجیتک G923 همچنین در دو نسخه ساخته شده است. یک نسخه مخصوص کنسول پلی استیشن بوده و نسخه‌ی دیگر برای استفاده در رایانه و کنسول ایکس باکس است. همچنین این فرمان مسابقه‌ای با کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X نیز همگام خواهد بود و در آینده بر اساس این کنسول ها به بازار عرضه خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. به نظرم اصلا ارزش خریدن دارد چرا که بازی‌های تولیدشده ماشینی بسیار محدود هستند و همچنین بسیاری از آنها هم سازگار نیستند