نمایشگاه الکامپ 99

تعویق برگزاری نمایشگاه الکامپ ۹۹ به دلیل شیوع ویروس کرونا

با بیانیه ستاد اجرایی نمایشگاه، مهم‌ترین رویداد فناوری اطلاعات کشور یعنی نمایشگاه الکامپ ۹۹ به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

بزرگترین رویداد فناوری کشور یعنی الکامپ ۲۶ به تعویق افتاد. تصمیم گرفته شده برای تعویق نمایشگاه در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توصیه ستاد مدیریتی بیماری کرونا و طی فرآیندی مشترک با شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی بوده است. در همین راستا تیم برگزارکننده گردهمایی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور از همه‌ی همکاران که جهت برگزاری این نمایشگاه برنامه‌ریزی کرده بودند پوزش طلبید.

ستاد اجرایی نمایشگاه بیانیه‌ای را منتشر کرد و در آن نوشت:

ضمن سپاس از استقبال فراوان شرکت‌کنندگان این رویداد مهم که پیرو پیش ثبت‌نام بی‌سابقه از ۳۰ هزار متر‌ مربع فضای برگزاری است، اعلام می‌شود که با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا و همه‌گیری جهانی آن و همچنین نگرانی‌هایی درباره‌ی به خطر افتادن جان شرکت‌کنندگان و بازدید‌کنندگان این گردهمایی بزرگ، تاریخ برگزاری این رویداد به ماه‌های پایانی سال جاری موکول می‌شود.

الکامپ

کرونا نمایشگاه الکامپ ۹۹ را به پایان سال موکول کرد

به گفته ستاد اجرایی نمایشگاه الکامپ زمان برگزاری مجدد با پایش شرایط مطلوب و ایمن سازی با روش‌های ممکن و همچنین نحوه برگزاری آن به اطلاع علاقه‌مندان این حوزه خواهد رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. ایت دیکه چی هست که بخاطر کرونا عقب افتاده؟

  2. این واقعا خیلی خوبه که بخاطر دیروس کرونا به تعویق انداختنش