تشکیل کارگروه رسمی تحقیق در مورد یوفوها توسط وزارت دفاع آمریکا

تشکیل کارگروه رسمی تحقیق در مورد یوفوها توسط وزارت دفاع آمریکا

وزارت دفاع آمریکا اخیرا اعلام کرده که یک کارگروه را برای تحقیق در مورد یوفوها (UFO) یا همان اشیا ناشناس پرنده تشکیل داده است؛ این اولین بار در سال‌های اخیر بوده که نهاد مورد نظر دست به چنین اقدام علنی می‌زند.

تحقیق در مورد یوفوها (UFO) یا همان اشیا ناشناس پرنده هدف کارگروه جدیدی بوده که توسط وزارت دفاع آمریکا تشکیل شده است؛ طبق تازه‌ترین اخبار منتشر شده، این نهاد آمریکایی از این پس به صورت رسمی و علنی تحقیقات جدی را در رابطه با اشیا پرنده ناشناخته شروع خواهد کرد.

خبر تشکیل کارگروه مورد نظر توسط وزارت دفاع تنها هفته‌ها پس از انتشار ویدیو برخورد خلبان‌های جت‌های آمریکایی با یوفو منتشر شده است؛ در هفته‌های گذشته نهاد مورد نظر علاوه بر انتشار چندین کلیپ که در آن‌ها اشیا پرنده ناشناسی در دوربین جت‌های جنگی دیده می‌شوند، صحت کلیپ‌ها را تایید کرد و گفته شده که آنچه در این ویدیوها می‌بینیم، نمونه‌های بارزی از «پدیده‌های هوایی ناشناخته» (UAPs) هستند.

پدیده هوایی ناشناخته نام رسمی و جدیدی بوده که دولت ایالات متحده برای یوفوها انتخاب کرده و از آنجایی که در طول دهه‌های گذشته، نام یوفوها با تئوری‌های عجیب و غریب مطرح شده در مورد موجودات فرازمینی و آدم فضایی‌ها گره خورده، وزارت دفاع قصد دارد تا با به کار گیری نام جدید، تا حد ممکن از تئوری‌ها و تصورات مورد نظر دوری کند.

تحقیق در مورد یوفوها

در حالی که سال ۲۰۲۰ پر از اتفاقات عجیب و غریب و ناخوشایند بوده، بسیاری انتظار این را دارند که خبر واقعی بودن موجودات فضایی و آشکار شدن تلاش‌های سری دولت آمریکا برای تحقیق در مورد یوفوها هم تا قبل از پایان این سال اعلام شود.

البته احتمال وقوع چنین اتفاقی کم بوده، اما انتشار ویدیوهایی که به آن‌ها اشاره کردیم و همچنین اخبار دیگر در مورد تلاش‌های دولت ایالات متحده برای بررسی پدیده‌های ناشناخته هوایی، تا حداکثر میزان ممکن توجه علاقه‌مندان به موضوع فرازمینی‌ها را جلب کرده است.

اما ماجرای این ویدیوها چه بود؟ در سال ۲۰۱۷، سه ویدیو ثبت شده توسط دوربین جت‌های نیروی دریایی آمریکا به صورت غیر رسمی در اختیار عموم مردم قرار گرفت؛ در هر کدام از این کلیپ‌ها اشیا پرنده‌ای دیده می‌شوند که دقیقا مطابق تعریف رسمی یوفوها، در حال پرواز هستند و کسی نمی‌داند که دقیقا ماهیت این اشیا چیست.

در واقع رفتارهای مشاهده شده از هرکدام از یوفوهای این کلیپ‌ها با آنچه از تجهیزات ساخت دست بشر انتظار می‌رود، به هیچ وجه مطابقت نداشته و به دلیل ناتوانی متخصصان و تمامی مخاطبان در مشخص کردن ماهیت یوفوها، کلیپ‌های مورد نظر تا این حد خبرساز شده‌اند.

در این ویدیوها صدای خلبان‌های ارتش را می‌شنویم که شوک، شگفت‌زدگی و سردرگمی خود را در مورد آنچه مشاهده شده، ابراز می‌کنند و در ماه آوریل گذشته و قبل از انتشار خبر تشکیل کارگروه تحقیق در مورد یوفوها وزارت دفاع آمریکا رسما صحت این ویدیوها را تایید کرد.

برخورد جت‌های آمریکایی با یوفو

 

در هفته‌های گذشته هم گزارش‌های عجیب و غریبی در مورد وسایل نقلیه‌ای منتشر شد که روی سیاره زمین ساخته نشده‌اند؛ این گزارش‌ها ضمیمه تازه‌ترین مقاله‌های روزنامه معتبر نیویورک تایمز در مورد پدیده‌های ناشناخته هوایی بودند و گفته شده که دولت آمریکا از وجود این وسایل نقلیه فرازمینی باخبر است.

انتشار گزارش‌های مورد نظر افکار عمومی را به فکر این سوال انداخته که دولت آمریکا دقیقا به چه تکنولوژی‌هایی دسترسی دارد که عموم مردم از آن‌ها بی‌خبر هستند؟

در رابطه با تمامی این اخبار عجیب و غریب و گیج کننده، روز گذشته (۱۴ آگوست) وزارت دفاع آمریکا رسما از تشکیل کارگروهی به نام UAPTF خبر داد؛ این اسم اختصار عنوان کلی «کارگروه پدیده‌های ناشناخته هوایی» بوده و همان‌طور که اعلام شد، افراد دارای مسئولیت در این کارگروه به تحقیق در مورد یوفوها خواهند پرداخت.

کارگروه مورد نظر توسط نیروی دریایی آمریکا هدایت خواهد شد و در نهایت تمامی افراد دخیل به دفتر حفاظت و اطلاعات دولت گزارش خواهند داد. وزارت دفاع در توضیح تشکیل کارگروه UAPTF اعلام کرده که هدف اصلی، رسیدن به درک بهتر یوفوها و مشخص کردن ماهیت پدیده‌های ناشناخته هوایی است؛ افراد دارای مسئولیت در این کارگروه هم باید با پیدا کردن، تحلیل و فهرست بندی این اشیا پرنده ناشناس، از بی‌خطر بودن آن‌ها برای امنیت ملی آمریکا مطمئن شوند.

علاوه بر پاراگراف بالا، وزارت دفاع اطلاعات بیشتری در مورد اقدامات اخیر خود برای تحقیق در مورد یوفوها منتشر نکرده، اما گفته شده که اعضای کارگروه UAPTF با شاهدان عینی و کسانی که به شخصه اشیا پرنده ناشناس را دیده‌اند، مصاحبه خواهند کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

 1. به نظر من همچین اشیای اصلا وجود ندارد

  • تو برو جنس بنجل چینی ات رو بخر تورو چه به این حرفا.

  • به شخص به این نتیجه رسیدم که
   هر کسی به عدم وجود فرازمینی ها شک و تردید داره ،ذهنش توسط همون فرازمینی ها قفلی زده …
   اگه اهل مذهبی ، خب از همه باید بیشتر باور کنی که !!!! ، مشخصه که حتی توی دین و باور خودتون هم مشکل دارید و حتی کتابتون رو هم الوده میکنید ! ! قران توش بارها به وجودشون اشاره شده …پس ای اهل مذهب ، یا خودت دشمن کتابتی شیطانی ،یا به دین خودتم شک داری یه جوری سعی داری همون کتب ها رم سرکوب کنی … ، چون توش هست این مساعل حالا چرا درک نمیکنی باطن رو خدا میدونه ….
   موند علم ، و فیزیک
   هر کسی دم از سواد میزنه ، دیگه خوده علم نجوم و هوا فضا درصد عدم وجودش رو یک در میلیارد درصد دونستن ،این یعنی ۹۹ درصد وجود داره …و اهالی علم در حادثه رازول ۱۹۴۷ دارن از تکنولوژی اونا مهندسی معکوس میکنن …شما خبر نداری …کتابش هم به اسم ماتیلدا و مصاحبه با ebe هست ! اووووو اون قدر اسرار هست برای دونستن ، که الان همه اکثرا دونستن ۱۳ طایفه شیطانی ،انگلیس ،امریکا ،و اسراعیل ،و گروه هاشون و همکاراشون(اونا همه جا هستن داخل و خارج فرقی نداره ) اسمشونم رپتالین ها و خزنده ها هستن ،انسان نیستن اصلا برید ببینید خودتون ،خیلی ها رو زمین انسان نیستن …
   این از علم
   اگه عرفانی و شمن و اهل ماورا هستی ، دیگه برای این افراد همه چی رو هست و انواع اقسام ،موجودات غیر ارگانیک ،اتریکی ، نوری ،انرژیکی ،و تاریکی ،اشنایی دارن ..
   الان من موندم تو کفه این ادمایی که هر سه عنصر باوری هستی رو میزنن زیرش 😁😁😁
   بابا لامصب تکلیف خودت رو روشن کن
   نه علمی ،نه دینی ، نه باوری نه روحی نه اگاهی نه فیزیکی ، نه هیچی ، بابا حداقل باید یک چیزی باشی برای درک !!!!
   این جاست که اعتقادم اینه که
   این موجودات همون نفوذی های ناشناس میانن مردم دارن زندگی میکنن و گاهی پارازیت نااگاهی و ناامیدی بین مردم پخش میکنن ،تا مردم در نااگاهی و برده به بار بیان … به اینا میگن موجودات انگلی و امیب مانند که نوعی سرکوب گر اگاهی هستن و مسیرشون مشخص نیست و ابزار هستن برای استفاده بالا دستیاشون …
   حقیقت جای دروغ نیست
   حقیقت یاره همست
   چرندیات که زیاده برای در کردن …

 2. این مقاله عالیه بود مرسى

 3. تحقیق در مورد یوفوها ؟
  که ببینن هست یا نه ؟😁
  به نظرم هر کسی هنوز مونده تو باغ این خبرای مزخرف ، و گم راه کننده امریکایی ها حالا حالا ها با مردم بی گناه کار دارن …
  ادم داریم
  دارن با نوع و نیت فرازمینی ها اشنا میشن ،حتی زیستگاه هشون نوع حیاتشون فاصلشون ، و حتی به صورت تلپاتی ارتباط دارن باهاشون ، امریکا که هیچ …
  نه تنها اصلااااااا بحثه شناخت فرازمینی ها نیست ! بلکه خوده امریکای جنایت کار به اونا ادم هم میفروخت ! الان اینا در مورد موجود بودن یا نبودن فرازمینی بحثشون داغه !
  پسر دیره
  الان همه باید بدونن
  خوده امریکا و عواملی که باهاشون در ارتباطن چه داخل و خارج ! خودشون انسان نیستن و این همه مدت طی چندین هزار سال یک نژاد خاص بد زات انسان ها رو دارن تغزیه میکنن …
  الان شما دارین یوفو میگردین ؟
  رسانه های این چنینی عجب چرتن …
  بهتره در مورد اگاهی مردم تردید ایجاد نکنید
  یا خودتون با صحت اگه مجوز دارین بیاید بگید ،مثل پیج های یوتوب
  یا اگاهی ندارید حتی با کپی منابع چرت نه تنها به عنوان سرکوب اگاهی مردم هستید ،
  بلکه قسم میخورم یه جورایی هم غیر مستقیم با عناوینی هم کارید برای سرکوب گری …
  همین بهتر درمورد خبرای تکنولوژی ، و اتفاقات زیر لایه اوزون خبر نشر بدید
  اصلا
  تا میرید هوا و فضا
  چرت و چرت شروع میشه ….