تعرفه اینترنت شاد

تعرفه اینترنت شاد برای سال تحصیلی جدید چگونه خواهد بود؟

دبیر شورای عالی فضای مجازی اعلام کرد در سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان پهنای باند و تعرفه اینترنت شاد مناسبی را در نظر گرفته‌ایم.

سید ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی عنوان کرد برای پهنای باند شبکه شاد در سال تحصیلی جدید و اختصاص شرایط ویژه تعرفه‌ای برای کاربران آن با تمامی دستگاه‌های مربوطه همکاری و هماهنگی لازم را انجام داده‌ایم. وی افزود شبکه آموزشی دانش آموزی می‌بایست روی پلتفرم مناسب با امنیت بالا ایجاد شود تا فعالیت سیستم آموزشی ترکیبی تداوم داشته باشد. البته این پلتفرم جایگزین آموزش و پرورش نخواهد بود، بلکه مدل نظام آموزشی تکمیلی در کشور محسوب می‌شود.

شرایط ویژه برای تعرفه اینترنت شاد

دبیر شورای عالی فضای مجازی در ادامه بیان کرد برای فعالیت دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید در شبکه شاد پهنای باند مناسب اختصاص خواهیم داد و شرایط ویژه تعرفه مصرفی را برای آنها در شبکه دانش آموزشی کشور در نظر گرفته‌ایم. وی افزود در سال تحصیلی جدید آموزش ترکیبی شامل آموزش حضوری، مجازی، تلویزیونی و بسته‌های آموزشی برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است. فیروزآبادی تاکید کرد فضای آموزشی کشور به یک تحول دیجیتال نیاز داشت که شبکه شاد تحول ابزاری این حوزه را میسر کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

  1. نرم افزار های ایرانی خرابن بابا مگه واتساپ چشه

  2. پدرمون دراومد اینقدر اینترنت خریدیم باید یه تعرفه خاصی در نظر بگیرن

  3. کشتن بچه هارو با شاد بابا خوب اینارو داخل تلگرامم میشه انجام داد شاد خیلی مشکل داره

  4. واقعا خیلی بده هم مجازی هم حضوری اکه بخاطر کرونا درس مجازی شده چرا باید حضوریم بریم
    اگه درس حضوریه چرا مجازی بخونیم🤦🏻‍♀️