گوشی های سری ریلمی ایکس 7

گوشی های سری ریلمی ایکس ۷ با نمایشگر آمولد ۱۲۰ هرتزی در راه‌اند

با اعلام رسمی کمپانی سازنده، گوشی های سری ریلمی ایکس ۷ – Realme X7 در تاریخ ۱۱ شهریور معرفی خواهند شد. اعضای خانواده ریلمی X7 از شبکه ۵G پشتیبانی می‌کنند و مجهز به نمایشگری با نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز هستند.

ریلمی پیش‌تر محصولاتی را با پنل ال‌سی‌دی ۱۲۰ هرتزی عرضه کرده بود؛ ولی در گوشی های سری ریلمی ایکس ۷ برای نخستین بار از نمایشگر آمولد ۱۲۰ هرتز استفاده می‌کند. البته در پوستر منتشر شده توسط کمپانی چینی، فقط به نام مدل پرو اشاره شده است؛ اما احتمالا مدل استاندارد نیز آن را همراهی خواهد کرد.

گوشی گوشی ریلمی ایکس 7 پرو

این تصویر، حاشیه‌های باریک صفحه نمایش دستگاه را نشان می‌دهد؛ هرچند که پوسترهای تبلیغاتی چندان دقیق نیستند و باید عکس‌های واقعی آن را ببینیم. متن چینی درج شده در پوستر، به تراشه قدرتمند و شارژ سریع ریلمی ایکس ۷ پرو اشاره دارد؛ پس چه بسا این گوشی از فست شارژ ۱۲۵ وات UltraDART پشتیبانی کند.

کمپانی چینی به انعطاف نمایشگر آمولد هم اشاره کرده است؛ ولی می‌دانیم که اعضای سری ریلمی ایکس ۷ گوشی منعطف نیستند؛ پس منظور احتمالا خمیده بودن لبه‌های صفحه نمایش است. قطعا با نزدیک شدن به تاریخ اول سپتامبر (۱۱ شهریور)، اطلاعات بیشتری از این دو دستگاه منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. چه خوب کاش زودتر بیاد