بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War رسما تایید شد  

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War – کال آف دیوتی: بلک اپس جنگ سرد سرانجام معرفی شد. اولین تیزر تریلر این بازی را در ادامه تماشا کنید.

پس از شایعات فراوان، بازی Call of Duty: Black Ops Cold War سرانجام رونمایی شد و همان طور که از نام‌اش پیداست و تا پیش از این هم شایعه شده بود، داستان آن در دوران جنگ سرد روایت می‌شود.

استودیوی تری‌آرک (Treyarch) و شرکت اکتیویژن پس از ارائه سرنخ‌های مختلف، در نهایت با انتشار یک تیزر، از این بازی رونمایی کردند. معرفی رسمی و کامل بازی در تاریخ ۲۶ اوت (چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹) صورت خواهد گرفت.

تا پیش از این گفته شده بود که به دلیل شیوع کرونا ویروس، قسمت جدید مجموعه ندای وظیفه با تاخیر عرضه می‌شود اما به نظر می‌رسد که این مسئله باعث به تعویق افتادن این پروژه نشده است. همچنین گفته می‌شد که قسمت جدید، از سری بلک اپس خواهد بود و قرار است همانند سری مدرن وافر، یک بازگشت به عقب داشته و دوران جنگ سرد را روایت کند. این شایعات حالا رسما تایید شده‌اند. تریلر معرفی بازی را در ادامه تماشا کنید.

تریلر معرفی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

این بازی بر خلاف نسخه‌های اخیر، بر اساس اتفاقات واقعی ساخته شده و احتمالا فضایی نزدیک به قسمت اول سری بلک اپس دارد. با اینکه هنوز هیچ ویدیو یا تصویری از گیم پلی بازی منتشر نشده اما کمتر از یک هفته دیگر می‌توانید منتظر معرفی کامل بازی باشید.

با این حال، هنوز نمی‌دانیم که بازی در تاریخ ۲۶ اوت به چه شکلی رونمایی می‌شود. احتمال دارد که شرکت اکتیویژن مشابه یوبی‌سافت، مراسم کوچکی برپا کرده و آن را به صورت آنلاین رونمایی کند اما طبق شایعات، این قسمت، در داخل بازی کال آف دیوتی: وار زون (Warzone) معرفی خواهد شد. چیزی شبیه به معرفی فیلم جدید کریستوفر نولان در بازی فورتنایت.

همان طور که می‌دانید، شرکت اکتیویژن اخیرا رویکرد تازه‌ای را در پیش گرفته تا این مجموعه پرطرفدار را به ریشه‌هایش بازگرداند و بازی مدرن وارفر و وارزون بازگشت شکوهمندی را برای این سری بازی رقم زده و توانستند نگاه‌های منفی به قسمت‌های اخیر را تغییر دهند. بازی بلک اپس جنگ سرد نیز قرار است مسیر مشابه‌ای را در پیش بگیرد و موفقیت‌های مجموعه را ادامه دهد. باید دید این بازی در نهایت تا چه اندازه می‌تواند موفق ظاهر شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*