اسنپ

اسنپ در ناوگان خود ۲۰ هزار بسته سلامت توزیع می‌کند

اسنپ از زمان شیوع ویروس کرونا به فکر حفظ سلامتی رانندگان و مسافران بوده و در همین راستا در ناوگان خود ۲۰ هزار بسته سلامت توزیع می‌کند.

اسنپ همزمان با شیوع ویروس کرونا در ایران به دنبال حفظ سلامتی کاربران راننده و مسافر خود بوده و اقدامات متعددی نظیر آموزش توصیه‌های بهداشتی، ضدعفونی ناوگان، توزیع بسته‌های سلامت، الزامی کردن استفاده از ماسک در سفر، نصب جداکننده‌های داخل خودرو و اعطای وام‌های حمایتی به رانندگانش را به انجام رسانده است.

توزیع ۲۰ هزار بسته سلامتی در ناوگان اسنپ

باشگاه رانندگان این تاکسی اینترنتی در جدیدترین اقدام خود در طرح سفر سلامت برای ناوگان خود ۲۰ هزار بسته بهداشتی را توزیع می‌کند که این بسته‌ها مواردی چون ماسک پارچه‌ای قابل شست‌وشو، محلول ضدعفونی‌کننده ۷۰ درصد الکل، بسته ۱۰۰ عددی دستکش یک‌بار مصرف، آویز مطالب آموزشی، کارت‌های هدیه استفاده از خدمات اسنپ‌دکتر و اسنپ‌فود برای جلوگیری از تردد غیرضروری را شامل می‌شود.

این بسته‌های سلامت در میان ۲۰ هزار راننده فعال در ۶ شهر تهران، شیراز، اصفهان، کرج، اهواز و مشهد توزیع خواهد شد و به زودی این طرح سلامتی در سایر شهرهای کشور نیز به اجرا خواهد رسید. کاربران این تاکسی اینترنتی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت بسته‌های بهداشتی به وبلاگ باشگاه رانندگان اسنپ مراجعه کنند.

روابط عمومی اسنپ ضمن تاکید بر ادامه‌دار بودن طرح‌های بهداشتی این شرکت می‌گوید:

در حال حاضر انجام اقدامات بهداشتی به مسئولیت‌های اصلی شرکت‌ها تبدیل شده است و در کنار آن تمامی افراد جامعه وظیفه دارند تا با رعایت هرچه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک کنند. به همه کاربران توصیه می‌کنیم که در سفرهای اسنپی استفاده از ماسک را فراموش نکنند و حتما روی صندلی عقب بنشینند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*