تحویل خودروهای کوپا

تشکیل پرونده برای شرکت ریگان خودرو به دلیل عدم تحویل خودروهای کوپا

طبق اعلام مدیرکل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت برای شرکت ریگان خودرو به دلیل عدم تحویل خودروهای کوپا پرونده تخلفاتی تشکیل شد.

سید مجتبی سجاری، مدیرکل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت اعلام کرد برای شرکت ریگان خودرو به عنوان عرضه کننده خودروهای کوپا در ایران پرونده تخلفاتی تشکیل شد. وی افزود در مورد وضعیت خودروهای کوپا پیگیری‌های زیادی انجام شده است و در همین راستا اخیرا تشکیل پرونده تخلفاتی برای شرکت ریگان خودرو در دستور کار قرار گرفت و برای صدور رای و سریع‌تر شدن فرایند تحویل خودرو به مشتریان، این پرونده به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

جزئیات تحویل خودروهای کوپا توسط ریگان خودرو

مدیرکل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت در ادامه بیان کرد مکاتبات زیادی با شرکت واردکننده خودرو برای سریع‌تر شدن اجرای تعهدات قراردادهای فروش سال ۹۷ (با موعد تحویل ۱۸۰ روز) انجام شده است و حتی با پیگیری‌های زیادی که صورت گرفته نیز تاکنون اقدام مناسبی در خصوص این قراردادها به عمل نیامده است. سرانجام عدم تحویل خودرو با نارضایتی خریداران و برگزاری تجمعات اعتراضی همراه شده است.

سید مجتبی سجاری در ادامه خاطرنشان کرد:

پس از بررسی‌های انجام شده مشخص شد که این شرکت در بسیاری از موارد با وجود دریافت کلیه مبالغ درج شده در قرارداد، اقدامی برای اجرای تعهدات خود انجام نداده است. با ادامه‌دار بودن این موضوع و نارضایتی مشتریان، سازمان حمایت پرونده شرکت ریگان خودرو را به تعزیرات حکومتی ارجاع داده و در آن گزارش تاکید شد که خودروها باید طبق قیمت درج شده در قرارداد و با محاسبه ضرر و زیان ایجاد شده به دلیل تاخیر در ایفای تعهد به مشتریان تحویل داده شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خوب کاری کرده خوب