مشکل نمایش هاله سبز رنگ گوشی های سامسونگ

کاربران با مشکل نمایش هاله سبز رنگ گوشی های سامسونگ دست و پنجه نرم می‌کنند

اخیرا کاربران زیادی مشکل نمایش هاله سبز رنگ گوشی های سامسونگ را گزارش داده‌اند و این موضوع در ابعاد جهانی و روی گوشی‌های جدید این کمپانی مشاهده می‌شود.

به نظر می‌رسد جدیدترین گلکسی دیوایس‌ها با مشکلاتی همراه شده‌اند و طبق گزارش‌ها، مشکل نمایش هاله سبز رنگ گوشی های سامسونگ سبب شده تا جمعی از کاربران سامسونگی نسبت به این مسئله معترض شوند. این مشکل در گوشی گلکسی نوت ۲۰ اولترا – Galaxy Note 20 Ultra و گلکسی تب اس ۷ – Galaxy Tab S7 دیده می‌شود که زمان زیادی از ورودشان به بازار نمی‌گذرد.

وب‌سایت SamMobile ادعا می‌کند این مشکل فراتر از این دو دیوایس بوده و در گلکسی تب اس ۷ پلاس – Galaxy Tab S7 Plus، گلکسی اس ۷ – Galaxy S7 و تعدادی از گلکسی اس ۲۰ – Galaxy S20 ها نیز مشاهده شده است. علت ایجاد این مشکل چپ پردازشی نیست، چرا که این دستگاه‌ها از چیپ‌های مختلفی استفاده می‌کنند اما از مشکل مشابهی رنج می‌برند.

مشکل نمایش هاله سبز رنگ گوشی های سامسونگ

این معضل چندان تعجب برانگیز نیست چرا که سامسونگ یکی از بزرگترین کارخانه‌های تولید انبوه نمایشگر AMOLED را در اختیار دارد و نسبت موارد مشکل‌دار به موارد سالم درصد کمی را شامل می‌شود. در عین حال این اولین بار در امسال نیست که محصولات سامسونگ در نمایش رنگ‌ها با مشکلاتی مواجه هستند.

هنگامی که نور نمایشگر در حد پایینی باشد، هاله‌ای از رنگ سبز در کل صفحه به چشم می‌خورد و رنگ‌ها به سوی سبز متمایل هستند. بدین ترتیب رنگ اصلی تصویر به درستی نمایش داده نمی‌شود اما با افزایش میزان نور دیوایس این مشکل بهبود می‌یابد.

از آن‌جایی که گزارش‌ها متنوع بوده‌اند، ممکن است هر گوشی به طریقی هنگام نمایش رنگ مشکل داشته باشد. آیا دیوایس سامسونگی شما با چنین مشکلی همراه شده است؟ آیا این موضوع روی استفاده روزمره‌تان از گوشی اختلال ایجاد می‌کند؟ اگر هر گونه مشکل با رنگ‌های نمایشگر گوشی یا تبلت سامسونگی‌تان دارید با ما به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. به نظر من یکی از اصلی‌ترین ایرادهای پنل های دولت از سایه انداختن آنها بعد از مدتی که نسبت به پنل های ips گزینه خوبی نیست

    • بهترین پنل های اولد که سوپرآمولد سامسونگ باشه همین مشکل رو داره. اس ۹ پلاس هم کمتر از شش ماه سایه انداخت ولی من خودم IPS LCِ رو ترجیح میدم . تنها مشکل ال سی دی مصرف بالاتره وگرنه حتی دقت رنگ هم ال سی دی از اولد بالاتره . فقط مشکی ایراد داره که خیلی واسه استفاده های معمول غیر فیلم چیز مهمی نیست