تامین قطعات هواوی

تامین قطعات هواوی از سوی تامین‌کنندگان ژاپنی ۵۰ درصد افزایش یافت

در حالی که Huawei تحت تحریم‌های شدیدی قرار دارد، تامین قطعات هواوی در سال گذشته از سوی تامین‌کنندگان ژاپنی حدود ۵۰ درصد افزایش پیدا کرد.

به گزارش وب‌سایت Nikkei Asian Review، هواوی روز چهارشنبه هفته گذشته اعلام کرد که در سال گذشته میلادی، تامین قطعات مورد نیاز این شرکت توسط شرکت‌های ژاپنی بیشتر از ۵۰ درصد رشد داشته است. جف وانگ (Jeff Wang)، دبیر زیرمجموعه ژاپنی هواوی که در توکیو مستقر است، در جریان یک نشست خبری آنلاین این دستاورد را به نقش مهم ژاپن در زنجیره تامین جهانی نسبت داد.

بعد از آن که امریکا در ماه جاری میلادی دسترسی هواوی را به چیپ‌ها و دیگر تجهیزات مبتنی بر فناوری‌های امریکایی محدود کرد، رابطه هواوی با تامین‌کنندگان ژاپنی‌اش یک‌بار دیگر آزموده شد.

افزایش تامین قطعات هواوی از سوی ژاپنی‌ها

به گفته جف وانگ هواوی روابط طولانی مدت و پایداری با تامین‌کنندگان ژاپنی برقرار کرده است. این شرکت در سال گذشته تقریبا ۱.۱ تریلیون ین (معادل ۱۰.۳ میلیارد دلار) تجهیزات، قطعات و مواد دیگر از شرکت‌های ژاپنی خریده است. برای مقایسه بد نیست بدانید که حجم معاملات تجاری هواوی با شرکت‌های ژاپنی در سال ۲۰۱۸ به ۷۲۱ میلیارد ین ژاپن می‌رسید.

شرکت هواوی، بخش ژاپن خود را در سال ۲۰۰۵ تاسیس کرد و در ماه ژوئن امسال، تعداد کارمندان این شرکت ۹۵۰ نفر اعلام شد. هواوی همچنین بخش از زیادی از قطعات مورد نیاز خود را از شرکت‌های چینی، تایوانی و کره‌ی جنوبی تامین می‌کند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*